P

Sennik Powódź

Znaczenie snu powódź

Znaczenie snu powódź

Symbol ten może sygnalizować, że na jawie żywisz jakieś uczucia lub potrzeby, które mogą Ci znacznie zaszkodzić jeśli zdecydujesz się uczynić im zadość.

Jeśli we śnie widzisz zbliżającą się powódź, jest to znak, że czujesz wielką pustkę w sercu i nie jesteś w stanie nic na to poradzić, bez względu na to, jak bardzo będziesz starał się zagłuszyć w sobie to uczucie.

Gdy patrzysz, jak podczas powodzi czysta woda wpływa do pomieszczenia, jest to znak, że niebawem odwiedzi Cię jakaś ważna osoba lub będziesz miał jakieś znaczne korzyści.

Jeśli widzisz, jak do pomieszczenia wpływa brudna, mętna woda, oznacza to, że wkrótce czeka Cię jakaś awantura bądź nieszczęście.

Kiedy widzisz lub przeżywasz powódź, jest to zapowiedź wizyty, jaką złoży Ci uciążliwa dla Ciebie osoba bądź oznacza to, że będziesz musiał mieć do czynienia z niepożądaną osobą.

Gdy śnisz, że topisz się podczas powodzi, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że musisz liczyć się z tym, że Twoja sytuacja może diametralnie zmienić się na skutek zupełnego zbiegu okoliczności.

Jeśli we śnie straciłeś w powodzi dorobek życia, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś zaczął doceniać to, co masz i się z tego cieszył.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Powódź w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.