P

Sennik Policja

Znaczenie snu policja

Znaczenie snu policja

Symbol ten może stanowić sygnał, że na jawie masz ochotę popełnić jakieś wykroczenie przeciwko prawu lub moralności i Twoja podświadomość Cię przed tym przestrzega.

Jeśli we śnie widzisz policję, jest to znak od Twojej podświadomości, byś nie popełniał złego czynu, z jakim się nosisz, bo na pewno nie wyjdzie Ci to na dobre.

Jeżeli wzywasz na pomoc policję, oznacza to, że chcesz wyrównać z kimś rachunki, ale powinieneś to zrobić bez świadków.

Kiedy we śnie zostałeś zatrzymany przez policję, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś w najbliższym czasie nie angażował się w kłótnie i konflikty ze swymi przyjaciółmi.

Jeśli w jakiś sposób masz do czynienia z policją, oznacza to, że na jawie czujesz się rozgoryczony z powodu ograniczeń, które uniemożliwiają Ci prowadzenie takiego życia, jakiego dla siebie pragniesz.

Kiedy śnisz, że zostałeś zaaresztowany przez policję, oznacza to, że uda Ci się pokonać przeciwności losu i nie ugniesz się przed żadną przeszkodą, którą napotkasz na swojej drodze.

Jeśli we śnie uciekasz przed policją, oznacza to, że w najbliższym czasie zdarzy się coś, co zepsuje Twój dobry nastrój.

Gdy we śnie otrzymałeś pomoc od policji, jest to znak, że jakaś nieprzyjemna dla Ciebie sprawa znajdzie pomyślny finał, ale Ty nadal nie będziesz umiał o tym zapomnieć i przez długi czas będziesz to rozpamiętywał.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Policja w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.