P

Sennik Poduszka

Znaczenie snu poduszka

Znaczenie snu poduszka

Jeśli we śnie kupujesz poduszkę, jest to znak, że na jawie jesteś już bardzo zmęczony wywiązywaniem się ze swych obowiązków i marzysz, by oddać się słodkiemu lenistwu choćby przez krótki czas.

Gdy śnisz, że dostałeś poduszkę, zwiastuje to dla Ciebie poprawienie się Twojej sytuacji finansowej i koniec kłopotów w tej materii.

Jeśli śnisz, że leżysz na poduszce, oznacza to, że niebawem znajdziesz się w kłopotach, ale nie musisz się tym przejmować, bo na pewno nie zostaniesz pozbawiony wsparcia w tej trudnej sytuacji.

Siedzenie na poduszce oznacza, że Twoja miłość będzie odwzajemniona i zostanie spełniona.

Jeśli śni Ci się, że klęczysz na poduszce, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś sam podejmował swoje decyzje i nie zgadzał się, by to inni za Ciebie decydowali o tym, co dotyczy Twojego życia.

Puchowa poduszka oznacza, że wysiłki, jakie obecnie podejmujesz lub niebawem będziesz podejmował nie pójdą na marne i możesz spodziewać się za nie sowitej nagrody.

Jedwabna poduszka to znak, że bardzo zależy Ci na zdobyciu bogactwa i nie cofniesz się nawet przed osiągnięciem go kosztem innych osób.

Gdy śni Ci się poduszka do igieł, oznacza to, że dzięki wytrwałości i pracowitości uda Ci się osiągnąć znaczny sukces.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Poduszka w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.