P

Sennik Paproć

Znaczenie snu paproć

Znaczenie snu paproć

Ogólnie symbol ten może stanowić ostrzeżenie od Twojej podświadomości, byś nie pozwolił sobie zatracić się w jakiejś namiętności i nie zaspokajał wszystkich swoich żądz, bo na pewno nie skończy się to dla Ciebie dobrze.

Gdy we śnie widzisz paproć, oznacza to, że Twoja sytuacja niebawem zmieni się na lepsze, a smutki i zmartwienia odejdą w przeszłość.

Jeśli widzisz kwiat paproci, jest to znak, że na jawie los bardzo mocno Ci sprzyja i szczęście nie opuszcza Cię praktycznie w żadnej dziedzinie życia.

Zrywanie paproci wieszczy dla Ciebie bogactwo.

Sucha paproć to zwiastun choroby, ale niekoniecznie dla Ciebie, być może dla kogoś z Twego najbliższego otoczenia – rodziny lub przyjaciół.

Jeśli śni Ci się paproć w doniczce, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś wykazał się jeszcze odrobiną wytrwałości i odporności, a na pewno dotrzesz do swego celu.

Kiedy śnisz, że przedzierasz się przez paprocie, oznacza to, że na jawie ciągle szukasz swojego ideału, ale przez to możesz przegapić i stracić coś naprawdę ważnego i cennego, co będzie znajdować się bardzo blisko Ciebie.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Paproć w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.