O

Sennik Orzech

Znaczenie snu orzech

Znaczenie snu orzech

Jeśli we śnie widzisz orzech, jest to znak, że niebawem spotkasz kogoś, co do kogo możesz się bardzo pomylić, Twoja podświadomość daje Ci więc sygnał, byś nie ulegał pozorom i nie wydawał pochopnych opinii na temat kogoś, kogo dobrze nie znasz.

Rozłupywanie orzecha zapowiada, że w najbliższym czasie będziesz miał mnóstwo obowiązków, z których będziesz musiał się wywiązać.

Łupiny orzecha pojawiające się w Twoim śnie zapowiadają, że uda Ci się zająć jakieś ważne stanowisko, ale nie wiadomo, czy nastąpi to niebawem, czy może w dalszej przyszłości.

Jeśli śnisz, że jesz orzechy, oznacza to, że ludzie w końcu docenią Twoją odwagę i rezon i odczujesz to, a może nawet zostaniesz w jakiś sposób za to wynagrodzony.

Jedzenie gorzkich orzechów to znak, że wkrótce poniesiesz jakąś szkodę lub spotka Cię inne niemiłe zdarzenie, a ludzie z Twojego otoczenia, zamiast Ci współczuć, będą Cię wyśmiewać.

Gdy śnisz, że zbierasz orzechy, może to dla Ciebie zwiastować przeprowadzkę.

Znalezienie pustego orzecha to zwiastun czekającego Cię wkrótce rozczarowania.

Jeśli we śnie widzisz drzewo orzechowe z mnóstwem owoców, jest to znak, że na swej drodze do określonego celu napotkasz na wiele trudności, ale ze wszystkimi jesteś w stanie sobie poradzić, a gdy się to stanie, Twoja satysfakcja ze zwycięstwa będzie ogromna.

Drzewo orzechowe bez owoców zapowiada, że przed Tobą znajduje się wiele zmartwień, kłopotów i utrudnień.

Orzech kokosowy pojawiający się w Twoim śnie zapowiada, że z winy jakichś nieżyczliwych Ci osób będziesz miał niebawem jakieś nieprzyjemności.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Orzech w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.