O

Sennik Oparzenie

Znaczenie snu oparzenie

Znaczenie snu oparzenie

Ogółem symbol ten może stanowić ostrzeżenie od Twojej podświadomości, że nie powinieneś zgadzać się na niesłuszną krytykę, na jaką ktoś sobie wobec Ciebie pozwala.

Jeśli śnisz, że się oparzyłeś, oznacza to, że na jawie masz tendencje do odrzucania rad, jakimi próbują wspierać Cię ludzie znacznie od Ciebie mądrzejsi i doświadczeni zamiast postępować według ich wskazówek, gdyż mogłoby Ci to oddać nieocenione zasługi.

Gdy śni Ci się, że oparzyłeś się gorącym jedzeniem albo napojem, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś nie oceniał pochopnie ludzi, o których mało wiesz, bo może z tego wyniknąć wiele problemów.

Kiedy śni Ci się, że inni ludzie zostali oparzeni, jest to znak, że na jawie nie jesteś sprawiedliwy w jakiejś kwestii i podświadomie doskonale zdajesz sobie sprawę z niewłaściwości swojego zachowania.

Oparzona skóra zapowiada, że doznasz w życiu jeszcze wielu rozczarowań i nie masz innego wyjścia, jak tylko się z tym pogodzić i ewentualnie jakoś się na to przygotować, by były one dla Ciebie mniej dotkliwe.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Oparzenie w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.