O

Sennik Okulary

Znaczenie snu okulary

Znaczenie snu okulary

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie odczuwasz wewnętrzny niepokój i mocno skupiasz się na samym sobie, ale nie jest to wcale dla Ciebie dobre.

Jeśli we śnie widzisz albo nosisz okulary, oznacza to, że niebawem znajdziesz się w jakiejś trudnej sytuacji i będziesz mieć wrażenie, że prześladuje Cię pech.

Kupowanie okularów to sygnał ostrzegawczy od Twojej podświadomości, byś uważał, z kim nawiązujesz znajomość.

Zgubienie okularów sygnalizuje, że na jawie obawiasz się, że z niczym sobie nie poradzisz jeśli zostaniesz pozbawiony wsparcia życzliwych osób.

Stłuczone okulary to sygnał od Twojej podświadomości, że w jakiejś sytuacji zachowujesz się nieetycznie.

Jeśli śnisz, że nosisz zielone okulary, jest to znak, że Twoje sprawy w najbliższym czasie będą układać się po Twojej myśli, zwłaszcza w sferze zawodowej.

Szkła okularów pojawiające się w Twoim śnie to znak, byś uważał na znajomych, którzy tylko udają, że są Ci życzliwi.

Okulary ochronne to sygnał, byś uważał na znajomych, którzy chcą pożyczyć od Ciebie pieniądze, bo możliwe, że chcą Cię oszukać.

Jeśli we śnie wstydzisz się okularów, jest to znak od Twojej podświadomości, byś spróbował zaakceptować swoje wady, gdyż nie jesteś w stanie osiągnąć perfekcji, o jakiej marzysz.

Jeśli we śnie kobiety pojawiają się okulary ochronne, oznacza to, że jakaś osoba wkrótce namówi ją do czegoś, co kompletnie zrujnuje śniącą.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Okulary w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.