O

Sennik Obnażać się

Znaczenie snu obnażać się

Znaczenie snu obnażać się

Gdy śni Ci się, że chodzisz nago, jest to znak, że wkrótce popadniesz w biedę i raczej nie jesteś w stanie się przed tym uchronić.

Jeśli śnisz, że jesteś obnażony, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że jeśli nie będziesz się zachowywał inaczej pod jakimś względem, szybko możesz stać się przedmiotem plotek w swoim otoczeniu.

Jeżeli we śnie widzisz, jak ktoś się obnaża, jest to sygnał, że na jawie źle odnosisz się do innych ludzi i podświadomie zdajesz sobie sprawę z tego, że powinno się to zmienić.

Jeśli we śnie przestraszyłeś się na widok obnażonego człowieka, jest to znak, że na jawie jesteś przerażony z jakiegoś powodu bądź niebawem stanie się coś, co wprawi Cię w taki stan.

Gdy śni Ci się, że widzisz nagiego, pięknego człowieka odmiennej płci, jest to znak, że niebawem zaspokoisz swą gorącą, lecz utajoną tęsknotę.

Kiedy we śnie widzisz nagiego, brzydkiego człowieka odmiennej płci, oznacza to, że jakaś miłosna historia nie skończy się dla Ciebie dobrze, ponieważ staniesz się obiektem szyderstw swego otoczenia i będziesz się bardzo wstydził.

Jeśli we śnie widzisz małe, nagie dzieci, zapowiada to, że niebawem w Twoim życiu zagości prawdziwe szczęście.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Obnażać się w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.