N

Sennik Namiot

Znaczenie snu namiot

Znaczenie snu namiot

Kiedy śni Ci się, że widzisz namiot, oznacza to, że na jawie jesteś ciekaw świata i pragniesz jak najwięcej zobaczyć i usłyszeć, ale masz świadomość tego, że ciąży na Tobie wiele ograniczeń.

Zaglądanie do namiotu to znak, że w rzeczywistym życiu usilnie starasz się zrozumieć osobę, którą darzysz przyjaźnią i jest to zachowanie godne pochwały.

Rozbijanie namiotu zapowiada, że niebawem Twoja sytuacja w pracy stanie się niepewna i na pewno nie będziesz się z tym czuł komfortowo.

Gdy śni Ci się, że mieszkasz w namiocie albo w nim śpisz, oznacza to, że uda Ci się uwolnić od jakichś ograniczeń, dzięki czemu będziesz mógł dokonać znacznie więcej.

Podarty bądź w inny sposób zniszczony namiot oznacza, że w najbliższej przyszłości w Twoim życiu pojawi się wiele problemów, którym będziesz musiał stawić czoła.

Jeśli we śnie widzisz pole namiotowe, oznacza to, że na jawie masz duże kłopoty w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi i dlatego częściej wybierasz samotność, ale nie jest Ci z tym dobrze, bez względu na to, jak bardzo starasz się udawać, nawet przed samym sobą, że Ci to w pełni odpowiada.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Namiot w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.