N

Sennik Nagość

Znaczenie snu nagość

Znaczenie snu nagość

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że w Twoim wnętrzu ma miejsce jakieś zamieszanie bądź zmagasz się z jakimś cierpieniem duchowym.

Gdy we śnie widzisz nagie małe dzieci, oznacza to, że niebawem będziesz cieszył się czystym szczęściem.

Jeśli widzisz nagich ludzi, jest to znak, że ominą Cię zmartwienia.

Gdy śnisz, że widzisz pięknego nagiego człowieka odmiennej płci, jest to znak, że Twoja potajemna, ale intensywna tęsknota zostanie w końcu zaspokojona i da Ci to poczucie wielkiej ulgi.

Kiedy we śnie widzisz nagą brzydką osobę odmiennej płci, oznacza to, że jakaś miłostka stanie się przyczyną Twej hańby i ludzie z Twojego otoczenia będą z Ciebie szydzić.

Gdy we śnie przestraszyłeś się, widząc nagle nagiego człowieka, zwiastuje Ci to wielkie przerażenie, jakiego niebawem doświadczysz na jawie.

Rozmowa z kimś nagim zapowiada dla Ciebie bliżej nieokreślone, czekające Cię zaszczyty.

Jeśli śnisz, że chodzisz nago, oznacza to, że niebawem znacznie pogorszy się Twoja sytuacja finansowa i możesz nawet wpaść w prawdziwą nędzę.

Pływanie nago oznacza, że wkrótce złamiesz jakiś zakaz i konsekwencje tego będą dla Ciebie bardzo nieprzyjemne.

Bieganie nago to ostrzeżenie ze strony Twej podświadomości, że któryś z Twych krewnych próbuje Cię wykorzystać finansowo.

Jeśli śnisz, że ukrywasz swoją nagość, oznacza to, że na jawie masz bardzo wiele kompleksów, nad którymi nie potrafisz przejść do porządku dziennego i zaakceptować siebie takim, jakim jesteś.

Gdy śnisz, że stoisz nago przed innymi ludźmi, jest to sygnał, że na jawie starasz się coś ukryć przed wzrokiem innych, bo wstydzisz się tego.

Jeśli we śnie pokazujesz swoją nagość, jest to znak, że w pełni siebie akceptujesz i doskonale czujesz się, będąc sobą, a nawet chcesz znajdować się centrum uwagi i podejmujesz wiele starań, by tak było.

Gdy we śnie widzisz nagą osobę, oznacza to, że powiedzie Ci się jakiś interes bądź – że tęsknisz za kimś, kogo kochasz.

Nagi przyjaciel pojawiający się w Twoim śnie zwiastuje kłótnię w Twym najbliższym otoczeniu.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Nagość w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.