M

Sennik Mur

Znaczenie snu mur

Znaczenie snu mur

Ogólnie symbol ten może zapowiadać bądź symbolizować jakąś przeszkodę, która utrudnia lub niebawem utrudni Ci działanie w jakiejś kwestii. Czasem może też sygnalizować, że na jawie jesteś w jakiś sposób chroniony przed grożącymi Ci niebezpieczeństwami, ale nie oznacza to, że od razu możesz sobie pozwolić na całkowitą bezmyślność.

Gdy śnisz, że widzisz przed sobą mur, oznacza to, że na drodze do celu, na którym Ci zależy, nieoczekiwanie pojawią się jakieś przeszkody, którym będziesz musiał stawić czoła.

Jeśli we śnie stanąłeś przed murem nie do przebycia, oznacza to, że masz małe szanse na osiągnięcie wyznaczonego celu.

Przejście przez mur zapowiada, że uda Ci się pokonać jakieś przeszkody.

Przeskoczenie muru stanowi dla Ciebie zapowiedź, że Twoje wysiłki niebawem zostaną nagrodzone i czekają Cię bardzo przyjemne chwile, podczas których może nawet poczujesz się prawdziwie szczęśliwy.

Jeżeli śnisz, że stoisz na murze, oznacza to, że uda Ci się osiągnąć swój cel.

Zeskoczenie z muru to sygnał, że przedsięwzięcie, w jakie zamierzasz się zaangażować, wiąże się z dużym ryzykiem.

Gdy we śnie spadasz z muru, zapowiada to, że w rzeczywistym życiu coś Ci się nie powiedzie.

Rozbicie muru sygnalizuje, że na jawie masz serdecznie dość ograniczeń, które uniemożliwiają Ci osiągnięcie całkowitej swobody, której bardzo dla siebie pragniesz.

Jeśli śnisz, że robisz dziurę w murze, zapowiada to, że niebawem zawiedziesz się w jakiejś kwestii na swych najbliższych.

Wznoszenie muru to znak od Twojej podświadomości, że musisz zaakceptować się takim, jaki jesteś, wraz ze wszystkimi swoimi wadami, bo po prostu nie masz innego wyjścia.

Gdy widzisz ruiny muru, oznacza to, że niebawem któraś z bliskich Ci osób znajdzie się w jakimś niebezpieczeństwie, ale nie wiadomo, czego dokładnie może to dotyczyć.

Kiedy śnisz, że jesteś otoczony murem, jest to sygnał, że na jawie czujesz się w jakiś sposób odizolowany od ludzi bądź jakichś spraw.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Mur w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.