M

Sennik Mrówki

Znaczenie snu mrówki

Znaczenie snu mrówki

Gdy we śnie widzisz mrówki, jest to znak, że dzięki swemu zdrowemu rozsądkowi i zdolności do wytrwałej, ciężkiej pracy uda Ci się wiele osiągnąć w życiu.

Jeśli śnią Ci się mrówki na własnym ciele, zapowiada to dla Ciebie ogólne szczęście i powodzenie we wszystkich sferach Twojego życia.

Jeśli widzisz mrówki w mrowisku, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie jesteś zanadto podejrzliwy wobec innych ludzi, nawet jeśli obiektywnie nie masz do tego żadnego powodu.

Kiedy śnisz, że przypadkiem nadepnąłeś na mrówkę, jest to znak, że nie powinieneś spieszyć się z podjęciem jakiejś decyzji na jawie.

Rozdeptanie mrówki i zniszczenie mrowiska to zwiastun czekających Cię nieszczęść i zmartwień.

Gdy śnisz, że jesteś atakowany przez mrówki, jest to znak, że nie powinieneś odkładać wszystkiego na później, gdyż w większości przypadków zwłoka nie jest wskazana.

Jeśli we śnie zostałeś ukąszony przez mrówkę, jest to dla Ciebie zachęta ze strony Twej podświadomości do tego, byś nie ustawał w doskonaleniu swych umiejętności i podnoszeniu swych kwalifikacji, bo na pewno będziesz miał z tego korzyści, jeśli nie teraz, to w przyszłości.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Mrówki w senniku.

4 komentarze

  1. ula
  2. K.Madej

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.