M

Sennik MężczyznaZnaczenie snu mężczyzna

Znaczenie snu mężczyzna

Młody mężczyzna pojawiający się w Twoim śnie może sygnalizować, iż na jawie masz w sobie wiele aktywności i żądzy działania, które praktycznie nigdy się nie wyczerpują lub też czujesz do kogoś tak wielki pociąg seksualny, że trudno jest Ci nad nim zapanować.

Jeśli we śnie widzisz młodego mężczyznę albo w jakiś sposób masz z nim do czynienia, oznacza to, że wkrótce w Twym realnym życiu z jakiegoś powodu zagości spory niepokój.

Gdy widzisz albo masz do czynienia ze starszym mężczyzną, zapowiada to, że wkrótce otrzymasz od kogoś dobrą, wartą zastosowania radę w jakiejś sprawie.

Gruby mężczyzna to znak, że na jawie kocha Cię bądź wkrótce obdarzy uczuciem ktoś, kto będzie starał się dać Ci szczęście na wszelkie możliwe sposoby i będzie w lot odgadywał każde Twoje życzenie.

Brzydki mężczyzna to sygnał, że na jawie Twoja egzystencja wygląda zupełnie inaczej niż w Twych wcześniejszych marzeniach i założeniach.

Przystojny mężczyzna to zwiastun dostatku, którym będziesz cieszyć się w przyszłości oraz radości, która Cię czeka.

Wysoki mężczyzna to ostrzeżenie od Twej podświadomości, byś na jawie nie pozwalał sobie na agresywne zachowanie bądź też nie kierował się tylko rozumem, gdyż nie we wszystkich sprawach to właśnie on jest najlepszym doradcą.

Niski mężczyzna może sygnalizować, że masz niskie poczucie własnej wartości i najprawdopodobniej dotyczy to Twojego życia seksualnego i tego, jak w nim wypadasz.

Gdy śni Ci się, że oświadcza Ci się stary mężczyzna, zwiastuje to dla Ciebie szczęśliwą miłość.

Jeśli we śnie kochasz się z mężczyzną, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie musisz nauczyć się walczyć o to, na czym Ci zależy, bo bez tego na pewno nigdy nie poczujesz się spełniony.

Gdy śnisz, że znajdujesz się wśród wielu mężczyzn, jest to znak, byś nie skupiał się na swych słabościach i nie wmawiał sam sobie, że nie jesteś w stanie z czymś sobie poradzić, tylko niezwłocznie zabrał się do działania, a przekonasz się, jak wiele możesz dokonać.

Gdy kobiecie śni się, że całuje mężczyznę, oznacza to, że na jawie brakuje jej silnego, zdecydowanego mężczyzny, który byłby dla niej oparciem w każdej sytuacji i dawał jej poczucie bezpieczeństwa.

Kiedy młoda kobieta śni, że spotyka mężczyznę, jest to znak, że na jawie będzie musiała jeszcze poczekać na mężczyznę swojego życia.

Gdy kobiecie śni się, że jest bita przez mężczyznę, oznacza to, że na jawie jest lub dopiero będzie ogromnie kochana przez swego partnera.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Mężczyzna w senniku.

4 komentarze

  1. list
  2. Paula
  3. Anna

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.