Sennik Mężczyzna

Znaczenie snu mężczyzna

Znaczenie snu mężczyzna

Młody mężczyzna pojawiający się w Twoim śnie może sygnalizować, iż na jawie masz w sobie wiele aktywności i żądzy działania, które praktycznie nigdy się nie wyczerpują lub też czujesz do kogoś tak wielki pociąg seksualny, że trudno jest Ci nad nim zapanować.

Jeśli we śnie widzisz młodego mężczyznę albo w jakiś sposób masz z nim do czynienia, oznacza to, że wkrótce w Twym realnym życiu z jakiegoś powodu zagości spory niepokój.

Gdy widzisz albo masz do czynienia ze starszym mężczyzną, zapowiada to, że wkrótce otrzymasz od kogoś dobrą, wartą zastosowania radę w jakiejś sprawie.

Gruby mężczyzna to znak, że na jawie kocha Cię bądź wkrótce obdarzy uczuciem ktoś, kto będzie starał się dać Ci szczęście na wszelkie możliwe sposoby i będzie w lot odgadywał każde Twoje życzenie.

Brzydki mężczyzna to sygnał, że na jawie Twoja egzystencja wygląda zupełnie inaczej niż w Twych wcześniejszych marzeniach i założeniach.

Przystojny mężczyzna to zwiastun dostatku, którym będziesz cieszyć się w przyszłości oraz radości, która Cię czeka.

Wysoki mężczyzna to ostrzeżenie od Twej podświadomości, byś na jawie nie pozwalał sobie na agresywne zachowanie bądź też nie kierował się tylko rozumem, gdyż nie we wszystkich sprawach to właśnie on jest najlepszym doradcą.

Niski mężczyzna może sygnalizować, że masz niskie poczucie własnej wartości i najprawdopodobniej dotyczy to Twojego życia seksualnego i tego, jak w nim wypadasz.

Gdy śni Ci się, że oświadcza Ci się stary mężczyzna, zwiastuje to dla Ciebie szczęśliwą miłość.

Jeśli we śnie kochasz się z mężczyzną, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie musisz nauczyć się walczyć o to, na czym Ci zależy, bo bez tego na pewno nigdy nie poczujesz się spełniony.

Gdy śnisz, że znajdujesz się wśród wielu mężczyzn, jest to znak, byś nie skupiał się na swych słabościach i nie wmawiał sam sobie, że nie jesteś w stanie z czymś sobie poradzić, tylko niezwłocznie zabrał się do działania, a przekonasz się, jak wiele możesz dokonać.

Gdy kobiecie śni się, że całuje mężczyznę, oznacza to, że na jawie brakuje jej silnego, zdecydowanego mężczyzny, który byłby dla niej oparciem w każdej sytuacji i dawał jej poczucie bezpieczeństwa.

Kiedy młoda kobieta śni, że spotyka mężczyznę, jest to znak, że na jawie będzie musiała jeszcze poczekać na mężczyznę swojego życia.

Gdy kobiecie śni się, że jest bita przez mężczyznę, oznacza to, że na jawie jest lub dopiero będzie ogromnie kochana przez swego partnera.

Podobne sny

 • BłyszczykBłyszczyk Jeśli śni Ci się błyszczyk, jest to ostrzeżenie od Twojej podświadomości, że na jawie nazbyt często ulegasz mylącym pozorom i to właśnie jest najważniejsza przyczyna większości Twoich […]
 • StudniaStudnia Jeśli we śnie widzisz studnię, zapowiada to, że miłostka, w jaką zaangażowałeś się lub dopiero się zaangażujesz, nieoczekiwanie przerodzi się w wielką namiętność. Gdy zaglądasz do […]
 • PiłkarzPiłkarz Symbol ten stanowi sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie możesz liczyć na to, że Twoi przyjaciele pomogą Ci zrealizować Twoje marzenia. Kiedy we śnie widzisz piłkarza, jest […]

4 komentarze

Trackback  •  Comments RSS

 1. list pisze:

  Śniło mi się ze we snie czytałam list od dawnego znajomego czytałam z wielka radością i ze łzami szczęścia co to oznacza pewnie zły znak proszę mi pomoc

 2. Paula pisze:

  Śniło mi się że kolega z pracy mojego ojca, wziął mnie za rękę i zaprowadził mnie do drugiego pokoju, posadził mnie na przeciwko faceta który mi się podoba ( ma ok 10-12 lat więcej niż ja i też pracuję w tej samej firmie co ojciec ) i kazał nam sobie wszystko wyjaśnić,… Film się urwał. Obudziłam się. 🙂
  Plis pomocy nie wiem jakie znaczenie ma ten sen.

 3. Anna pisze:

  Ciągle śni mi się młody wysoki mężczyzna ( i jego uśmiech i oczy) pracujący w sklepie spożywczym

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top