M

Sennik MatkaZnaczenie snu matka

Znaczenie snu matka

Ogólnie symbol ten może sygnalizować, że Twoje stosunki z własną matką nie są najlepsze i podświadomie się tym gryziesz bądź też może oznaczać, że na jawie czujesz się niepewnie w sytuacji życiowej, w jakiej obecnie się znajdujesz i pragniesz być bardziej samodzielny i zapewnić sobie poczucie stabilizacji.

Gdy we śnie widzisz swą zmarłą matkę, oznacza to, że na jawie zachowujesz się nierozważnie i możesz przez to ściągnąć na swą głowę poważne kłopoty.

Jeśli widzisz swą matkę, która żyje na jawie, zwiastuje to dla Ciebie jakieś pomyślne wydarzenie, które powinno mieć miejsce w Twoim życiu już niebawem.

Gdy słyszysz głos matki, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że w rzeczywistym życiu zaniedbujesz swe obowiązki domowe i masz mało czasu dla najbliższych, co natychmiast powinieneś zmienić.

Jeśli widzisz matkę bojącą się o dziecko, oznacza to, że niebawem możesz ponieść jakieś szkody w związku z trudną sytuacją jakiejś innej osoby.

Gdy widzisz płaczącą matkę, zwiastuje to dla Ciebie bliżej nieokreślone nieszczęście.

Kłótnia z matką oznacza, że nadszedł już czas, byś się usamodzielnił i zaczął sam o sobie decydować oraz brać pełną odpowiedzialność za swoje poczynania.

Kiedy śnisz, że mieszkasz z matką, zapowiada to, że w najbliższym czasie nie będziesz miał żadnych problemów finansowych i przez to będziesz miał doskonałe samopoczucie.

Gdy widzisz matkę sprzątającą dom, zapowiada to, że zajęcia, jakie podejmiesz na jawie, staną się dla Ciebie prawdziwym źródłem radości i satysfakcji.

Kiedy we śnie widzisz szczęśliwą matkę zajmującą się dzieckiem, jest to znak, że będziesz czerpał korzyści z czyjegoś szczęścia, ale nie wiadomo dokładnie, czego może dotyczyć owa przepowiednia.

Przytulanie się do matki to znak od Twojej podświadomości, byś na jawie nie krępował się okazywać swych uczuć i wdzięczności, jaką wobec kogoś odczuwasz.

Kiedy śni Ci się śmierć matki żyjącej na jawie, jest to znak, że dręczą Cię wyrzuty sumienia z jakiegoś powodu, niekoniecznie mającego związek z Twoją matką.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Matka w senniku.

4 komentarze

  1. AGA
    • xxxx
  2. Bananek

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.