M

Sennik MarmurZnaczenie snu marmur

Znaczenie snu marmur

Kiedy śni Ci się, że widzisz marmur, oznacza to, że wysiłki, jakie obecnie podejmujesz na jawie, są z góry skazane na porażkę i od razu możesz je sobie darować.

Praca nad marmurem to znak, że ktoś zleci Ci zadanie przekraczające Twoje możliwości lub też będziesz miał do czynienia z człowiekiem pozbawionym wszelkich względów.

Polerowanie marmuru zapowiada, że nieoczekiwanie otrzymasz wielką sumę pieniędzy.

Kolumny marmurowe pojawiające się w Twoim śnie sygnalizują, że Twoje marzenia, jakie żywisz na jawie, są bardzo piękne i wzniosłe, ale niestety kompletnie nieziszczalne.

Marmurowe schody to sygnał, że na jawie wydaje Ci się, że zasługujesz na znacznie więcej niż to, co obecnie otrzymujesz.

Marmurowy nagrobek to znak, że w rzeczywistym życiu jesteś dla innych ludzi oschły i wyniosły, choć wcale nie masz do tego powodu.

Gdy we śnie widzisz marmurowy stolik lub przy nim siedzisz, oznacza to, że będziesz musiał długo czekać na zrealizowanie jakiegoś swego planu lub zamierzenia, gdyż na Twej drodze do tego celu pojawi się wiele utrudnień, mimo iż od początku wydawało Ci się, że będzie to przysłowiowa bułka z masłem.

Kiedy śnisz, że siedzisz przy marmurowym stoliku w towarzystwie, oznacza to, że niebawem będziesz miał do czynienia z człowiekiem zupełnie pozbawionym skrupułów i będziesz miał przez to jakieś problemy.

Pokruszony marmur pojawiający się w Twoim śnie oznacza, że na skutek Twego postępowania wiele osób zacznie w stosunku do Ciebie odczuwać niechęć.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Marmur w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.