M

Sennik MankietyZnaczenie snu mankiety

Znaczenie snu mankiety

Gdy we śnie nosisz mankiety, oznacza to, że na jawie odznaczasz się zbytnią dumą i podświadomie doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, iż drażni to wszystkie osoby z Twego otoczenia i kiedyś możesz przez to zostać zupełnie sam.

Czyste mankiety pojawiające się w Twoim śnie zwiastują dla Ciebie wielkie powodzenie w sferze zawodowej, za czym na pewno pójdzie poprawienie się Twej sytuacji finansowej.

Brudne mankiety zapowiadają dla Ciebie problemy w pracy lub kryzys finansowy, w związku z czym ludzie przestaną postrzegać Cię jako osobę o nienagannej zaradności i odpowiedzialności i stracisz w ich oczach sporą część swego autorytetu, jakim cieszyłeś się do tej pory.

Koronkowe mankiety to znak, że dzięki znajomości z jakimiś możnymi osobami uda Ci się znacznie popchnąć swą karierę do przodu i być może nawet zdobędziesz jakieś prestiżowe stanowisko, które będzie się dla Ciebie wiązało z wieloma przywilejami i zaszczytami.

Podarte mankiety mogą Ci wieszczyć jakieś nieszczęście albo przynajmniej niepowodzenie.

Postrzępione mankiety to sygnał, że możesz stracić znaczną sumę pieniędzy albo ukochaną osobę, ale nie musi to nastąpić, wiele zależy od Twojego postępowania.

Kiedy śni Ci się, że prasujesz mankiety, jest to znak, że czeka Cię nieporozumienie z jakimś mężczyzną albo przykrości z jego powodu.

Krótkie mankiety mogą oznaczać, że wkrótce stracisz pracę.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Mankiety w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.