M

Sennik MałpaZnaczenie snu małpa

Znaczenie snu małpa

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie pokonujesz drogę do pełnej dojrzałości, ale co jakiś czas napotykasz na przeszkody.

Gdy we śnie widzisz małpę, oznacza to, że na jawie niesłusznie darzysz zaufaniem osoby, które na to nie zasługują, gdyż fałszywie Cię komplementują i starają Ci się przypochlebić, by mieć z tego jakieś korzyści.

Jeśli widzisz tańczącą małpę, jest to znak, że wkrótce będziesz się doskonale bawił.

Gdy widzisz małpę na drzewie, oznacza to, że na jawie pragniesz wyrwać się z ograniczeń, które nie pozwalają Ci osiągnąć pełnej swobody, o której marzysz, jednak obawiasz się, że ludzie z Twego otoczenia nie będą na to patrzeć przychylnie.

Jeżeli we śnie widzisz małpę w klatce, jest to znak, że w rzeczywistym życiu bardzo zależy Ci na opinii innych i by nie zepsuć tego, pozwalasz się źle traktować, mimo iż czasem jest to dla Ciebie prawdziwym upokorzeniem.

Jeśli widzisz wspinającą się małpę, jest to zwiastun czekającej Cię pomyślności w sferze uczuciowej.

Gdy widzisz skaczącą małpę, oznacza to, że na jawie jesteś bardzo nerwowym człowiekiem i częściej wdajesz się w awantury niż spokojnie rozmawiasz z ludźmi, używając logicznych argumentów i słuchając cudzych wypowiedzi.

Jeżeli widzisz małpę z dziećmi, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie jakaś nieżyczliwa Ci osoba chce poróżnić Cię z Twymi przyjaciółmi.

Gdy widzisz martwą małpę, zapowiada to, że wkrótce uda Ci się pokonać swych wrogów i dokonasz tego zupełnie sam, bez niczyjej pomocy.

Zabicie mapy sygnalizuje, że na jawie masz wielu wrogów i osób, które pragną Ci zaszkodzić.

Jeśli śni Ci się, że denerwujesz małpę, zapowiada to, że wkrótce wyrządzisz jakąś przykrość komuś, kogo na jawie darzysz przyjaźnią.

Karmienie małpy stanowi dla Ciebie ostrzeżenie od Twej podświadomości, że dajesz się wykorzystywać swemu przełożonemu i nawet nie masz tego świadomości.

Gdy dostajesz od kogoś małpę, jest to znak, że na jawie musisz unikać plotek i niesprawdzonych informacji, gdyż opieranie się na nich może Ci znacznie zaszkodzić.

Jeśli we śnie zostałeś ugryziony przez małpę, jest to znak, że w jakiś sposób namieszasz w sprawach zawodowych swych wrogów.

Stado małp pojawiające się w Twoim śnie oznacza, że wiele osób z Twego otoczenia tylko udaje, że są Twoimi przyjaciółmi.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Małpa w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.