K

Sennik Kurz

Znaczenie snu kurz

Znaczenie snu kurz

Ogółem symbol ten może oznaczać, iż tęsknisz za prostym, nieskomplikowanym życiem i wolisz nawet związane z tym niedogodności niż taki tryb, jaki chcą Ci narzucić inni.

Jeśli we śnie widzisz kurz, jest to zapowiedź czekających Cię nieprzyjemnych wydarzeń i przykrych dni.

Zakurzony dom to zwiastun rodzinnej kłótni.

Zakurzone meble i sprzęty oznaczają, iż wkrótce znajdziesz się w sytuacji, z której nie będziesz widział żadnego wyjścia.

Kiedy śni Ci się, że powodujesz kurz, jest to znak, iż niebawem staniesz się przyczyną złego humoru kogoś z Twych bliskich lub swojego własnego.

Chmura kurzu pojawiająca się w Twoim śnie zapowiada, że uda Ci się wyjść obronną ręką z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

Jeśli we śnie nic nie widzisz przez duży kurz, jest to ostrzeżenie od Twojej podświadomości, byś w najbliższym czasie zachował wzmożoną ostrożność, gdyż może Ci zagrażać jakieś niebezpieczeństwo.

Gdy we śnie łykasz kurz, oznacza to, iż wkrótce będziesz miał do czynienia z wiecznie niezadowolonym lub ponurym człowiekiem.

Ścieranie kurzu zapowiada, iż pokonasz przeszkody, jakie pojawią się na Twojej drodze i poprawisz swoją sytuację materialną.

Jeśli we śnie jesteś zakurzony, zapowiada to dla Ciebie problemy w życiu zawodowym, jednak nie powinny być one zbyt poważne ani trwać długo.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Kurz w senniku.

1 sen

  1. p

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.