K

Sennik Kino

Znaczenie snu kino

Znaczenie snu kino

Gdy śni Ci się, że stoisz przed kinem, jest to znak, iż na jawie jakiś sekret nie daje Ci o sobie zapomnieć i ciągle Cię dręczy.

Jeśli we śnie siedzisz w sali kinowej, jest to sygnał, iż nie umiesz jednoznacznie zadecydować w jakiejś konkretnej sprawie, ale najprawdopodobniej wynika to wcale nie z Twojego niezdecydowania, a dlatego, że nie jesteś dobrze zorientowany w sytuacji, więc najpierw powinieneś poznać wszystkie fakty, łącznie ze szczegółami, a dopiero potem dokonać wyboru.

Jeżeli we śnie opuszczasz kino przed zakończeniem seansu, jest to zapowiedź, iż niebawem zostaniesz przez kogoś wprowadzony w błąd.

Gdy śni Ci się, że widzisz budynek kinowy, jest to zwiastun jakiegoś odkrycia, którego niebawem dokonasz i będzie to miało dla Ciebie wielkie znaczenie.

Jeśli we śnie oglądasz w kinie horror, może to sygnalizować, iż posiadasz jakiś uraz w psychice, który powstał na skutek szoku, jakiego doznałeś w okresie dzieciństwa, ale najprawdopodobniej na jawie nie masz tego świadomości i uraz ten tylko podświadomie daje o sobie znać.

Oglądanie w kinie filmu erotycznego to sygnał od Twojej podświadomości, iż jesteś człowiekiem zakłamanym – ogólnie bądź w jakiejś konkretnej sprawie objawia się Twoja hipokryzja.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Kino w senniku.

2 komentarze

  1. Marcin
  2. Ewa Zeuschner

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.