K

Sennik Karambol

Znaczenie snu karambol

Znaczenie snu karambol

Ogólnie symbol ten może ostrzegać Cię przed jakimś niebezpieczeństwem w podróży, więc dobrze będzie, gdy w najbliższych dniach powstrzymasz się od wyjazdów albo przynajmniej – jeśli nie jest to możliwe – zachowasz podczas nich szczególną ostrożność. Symbol ten pojawiający się w Twoim śnie może także zapowiadać dla Ciebie jakieś nieprzyjemne przeżycia, które niedługo staną się Twoim udziałem.

Gdy śni Ci się karambol w pracy lub w domu, jest to sygnał, iż na jawie żywisz wielkie wyrzuty sumienia z powodu czegoś, co wydarzyło się w przeszłości.

Jeśli we śnie uczestniczysz w karambolu, oznacza to, iż niebawem będzie mieć jakieś bardzo poważne kłopoty lub poważnie zachorujesz.

Jeżeli widzisz karambol, jest to znak, iż musisz uważać na swych lekkomyślnych znajomych, gdyż całkiem nieumyślnie mogą swoją niefrasobliwością ściągnąć na Twoją głowę duże kłopoty.

Szczęśliwe wyjście z karambolu to znak, iż czeka Cię poprawienie Twej sytuacji materialnej lub też będziesz mieć niebawem wypadek samochodowy.

Przeżycie karambolu oznacza, iż w najbliższym czasie możesz zaangażować się w jakieś nieodpowiednie znajomości, za których sprawą możesz doznać dużych strat bądź doświadczyć innych kłopotów.

Karambol we śnie osób zakochanych zapowiada kłótnie i awantury z ukochaną osobą.

Karambol we śnie rolnika zapowiada nieurodzaj i małe zyski.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Karambol w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.