K

Sennik Kamień księżycowy

Znaczenie snu kamień księżycowy

Znaczenie snu kamień księżycowy

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie masz skłonność do romantycznych uniesień i jesteś ogromnie subtelnym człowiekiem. Może to także być zwiastun tego, iż niebawem wreszcie uda Ci się spojrzeć na swoje życie z odpowiedniej perspektywy i być może dzięki temu rozwiążesz jakąś ważną dla Ciebie sprawę.

Gdy we śnie widzisz kamień księżycowy, jest to znak, iż niebawem spotka Cię bardzo romantyczne uczucie.
Jeżeli śni Ci się, że posiadasz biżuterię z kamieniem księżycowym, oznacza to, iż Twoja podświadomość daje Ci w ten sposób znak, że musisz baczniej przyjrzeć się jakimś ważnym sprawom swoim i swych najbliższych.

Otrzymanie od kogoś kamienia księżycowego oznacza, iż nieoczekiwanie otrzymasz w jakiejś trudnej sytuacji pomoc od kogoś, kogo nigdy nie darzyłeś wielką sympatią.

Jeżeli we śnie kradniesz kamień księżycowy, jest to znak, iż cel, o jaki walczysz na jawie, nie jest wart Twoich wysiłków i powinieneś ich zaprzestać.

Niszczenie kamienia księżycowego oznacza, iż na jawie z jakiegoś powodu nie chcesz posłuchać głosu swojej intuicji, a on ma rację i słusznie podpowiada Ci, jak powinieneś postąpić w jakiejś sprawie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kamień księżycowy w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.