Sennik Kamera

Znaczenie snu kamera

Znaczenie snu kamera

Jeżeli we śnie patrzysz w kamerę, jest to znak, iż niebawem padniesz ofiarą jakiegoś oszustwa.

Jeśli śni Ci się, że kamerujesz, jest to znak, iż na jawie masz zamiar zrobić coś, by poprawić swoją sytuację, jednak odbyłoby się to cudzym kosztem. Twoja podświadomość daje Ci poprzez ten sen znak, byś z tego zrezygnował, gdyż w ostatecznym rozrachunku na pewno nie wyjdzie Ci to na dobre, nawet jeśli chwilowo Twoja sytuacja rzeczywiście ulegnie poprawie.

Jeżeli śnisz, że kupujesz kamerę, oznacza to, że podejmujesz na jawie jakieś decyzje, które niekoniecznie są słuszne, więc musisz się nad nimi jeszcze raz dokładnie zastanowić.

Sprzedaż kamery to znak, iż wreszcie znajdziesz w sobie siłę i motywację do podjęcia zdecydowanych działań i będzie to dobra odmiana po Twoim ostatnim lenistwie.

Zepsuta kamera zapowiada, że uda Ci się doprowadzić do szczęśliwego końca jakieś ważne przedsięwzięcie.

Gdy we śnie naprawiasz kamerę, jest to znak, że jeśli na jawie nie wykażesz się większą rozwagą, ściągniesz na swoją głowę jakieś kłopoty.

Zniszczenie kamery zapowiada, że uda Ci się zapobiec czyjemuś nieszczęściu.

Jeśli we śnie oglądasz film nagrany kamerą, jest to znak, iż żyjesz przeszłością i niepotrzebnie roztrząsasz to, co było i nigdy już nie wróci. Zacznij lepiej żyć swoimi obecnymi sprawami, bo jeśli się na nich odpowiednio nie skupisz, niczego nie osiągniesz.

Podobne sny

  • WrzecionoWrzeciono Jeśli wrzeciono pojawia się we śnie młodej dziewczyny, jest to znak, że dojrzewanie budzi jej sprzeciw.
  • Bruderszaft Bruderszaft Jeśli śni Ci się ten symbol, może to oznaczać, że na jawie, być może tylko podświadomie, marzysz o posiadaniu wiernego przyjaciela, który byłby przy Tobie na dobre i na złe i w każdej […]
  • AsAs Symbol ten zapowiada, że w Twoim życiu nieoczekiwanie pojawi się coś, co dotąd było głęboko skrywane, lecz jest dla Ciebie bardzo ważne i w najodpowiedniejszym momencie odda Ci […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top