K

Sennik Kamera

Znaczenie snu kamera

Znaczenie snu kamera

Jeżeli we śnie patrzysz w kamerę, jest to znak, iż niebawem padniesz ofiarą jakiegoś oszustwa.

Jeśli śni Ci się, że kamerujesz, jest to znak, iż na jawie masz zamiar zrobić coś, by poprawić swoją sytuację, jednak odbyłoby się to cudzym kosztem. Twoja podświadomość daje Ci poprzez ten sen znak, byś z tego zrezygnował, gdyż w ostatecznym rozrachunku na pewno nie wyjdzie Ci to na dobre, nawet jeśli chwilowo Twoja sytuacja rzeczywiście ulegnie poprawie.

Jeżeli śnisz, że kupujesz kamerę, oznacza to, że podejmujesz na jawie jakieś decyzje, które niekoniecznie są słuszne, więc musisz się nad nimi jeszcze raz dokładnie zastanowić.

Sprzedaż kamery to znak, iż wreszcie znajdziesz w sobie siłę i motywację do podjęcia zdecydowanych działań i będzie to dobra odmiana po Twoim ostatnim lenistwie.

Zepsuta kamera zapowiada, że uda Ci się doprowadzić do szczęśliwego końca jakieś ważne przedsięwzięcie.

Gdy we śnie naprawiasz kamerę, jest to znak, że jeśli na jawie nie wykażesz się większą rozwagą, ściągniesz na swoją głowę jakieś kłopoty.

Zniszczenie kamery zapowiada, że uda Ci się zapobiec czyjemuś nieszczęściu.

Jeśli we śnie oglądasz film nagrany kamerą, jest to znak, iż żyjesz przeszłością i niepotrzebnie roztrząsasz to, co było i nigdy już nie wróci. Zacznij lepiej żyć swoimi obecnymi sprawami, bo jeśli się na nich odpowiednio nie skupisz, niczego nie osiągniesz.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Kamera w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.