K

Sennik Kamelie

Znaczenie snu kamelie

Znaczenie snu kamelie

Jeżeli śni Ci się, że widzisz kamelie, jest to znak, że bliska Ci osoba stanie się tematem plotek w Twoim otoczeniu.

Jeśli widzisz uschnięte kamelie, oznacza to, iż zdołasz domyślić się, kto jest Twoim prawdziwym przyjacielem, a kto tylko takiego udaje, chcąc na tym coś dla siebie ugrać.

Wąchanie kamelii oznacza, że na jawie grozi Ci jakieś niebezpieczeństwo i w najbliższym czasie musisz zachować najwyższą ostrożność, gdyż zupełnie nie wiadomo, z której strony może ono dla Ciebie nadejść.

Jeśli we śnie sadzisz kamelie, jest to sygnał, iż na jawie usilnie zabiegasz o czyjeś względy, ale nie przynosi to żadnych skutków i Twoja podświadomość daje Ci w ten sposób do zrozumienia, byś dał sobie z tym spokój.

Gdy otrzymujesz od kogoś kamelie, jest to znak, że prezent, jaki niebawem od kogoś otrzymasz, nie będzie wcale wyrazem życzliwości dla Ciebie tej osoby, lecz będzie wynikać z jej nieszczerych pobudek, więc może lepiej będzie go nie przyjmować.

Jeżeli śni Ci się, że ofiarowujesz komuś kamelie, oznacza to, iż w rzeczywistym życiu powtarzasz plotki na czyjś temat, ale powinieneś tego zaprzestać, gdyż szybko może się to na Tobie zemścić.

Niszczenie kamelii oznacza, że zdołasz uniknąć potężnej awantury w domu lub w miejscu pracy i słusznie będziesz z siebie dumny z tego powodu.

Podlewanie i pielęgnowanie kamelii to sygnał od Twojej podświadomości, iż powinieneś w końcu zdobyć się na wybaczenie osobie, która w jakiś sposób Cię zraniła, lecz teraz szczerze tego żałuje i pragnie się z Tobą pogodzić.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kamelie w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.