K

Sennik Kameleon

Znaczenie snu kameleon

Znaczenie snu kameleon

Symbol ten pojawiający się w Twoim śnie może oznaczać, iż na jawie Twoim wielkim problemem jest niestałość i doskwiera to bardzo może nie tyle Tobie samemu, co ludziom, na których się to odbija. Symbol ten może także stanowić dla Ciebie ostrzeżenie, byś nie ufał osobom, co do których nie masz stuprocentowej pewności, że są godne Twojego zaufania, gdyż mogą być wobec Ciebie fałszywe.

Gdy we śnie widzisz kameleona, jest to znak, że niebawem w Twoim życiu pojawią się pokusy, które trudno będzie Ci odeprzeć, ale musisz zachować zdrowy rozsadek i podejść do tego na chłodno, gdyż jeśli im ulegniesz, może Cię to bardzo drogo kosztować.

Jeśli głaszczesz kameleona, oznacza to, iż na jawie wykazujesz się wielką beztroską i zbyt małą odpowiedzialnością za własne czyny. Koniecznie musi się to zmienić, gdyż dłużej nie może tak być.

Ucieczka przed kameleonem to znak, że niebawem staniesz się ofiara krążących na Twój temat plotek.

Pogoń za kameleonem to znak, iż na jawie bardzo zależy Ci na osiągnięciu jakiegoś sukcesu i gotów jesteś dążyć do niego nawet po przysłowiowych trupach.

Jeśli śni Ci się, że szukasz kameleona, który zmienił kolor, oznacza to, iż właśnie nadszedł czas, byś postarał się rozwiązać jakąś ważną, trudną sprawę, która już od dłuższego czasu spędza Ci sen z powiek.

Zabicie kameleona to znak, że uda Ci się ukrócić plotki na swój temat, które już zaczęły rozprzestrzeniać się w Twoim otoczeniu.

Jeśli we śnie dostajesz od kogoś kameleona, jest to znak, iż ktoś szykuje na Ciebie jakiś podstęp i musisz wykazać się dużą ostrożnością jeśli nie chcesz paść jego ofiarą.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kameleon w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.