K

Sennik Kalendarz

Znaczenie snu kalendarz

Znaczenie snu kalendarz

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że niebawem spotka Cię jakaś przykra niespodzianka. Jest to także przestroga, byś dotrzymywał słowa, jakie dajesz innym i spełniał to, co obiecujesz.

Gdy śni Ci się, że kupujesz nowy kalendarz, jest to znak, że w najbliższym czasie będziesz miał wiele powodów do zadowolenia, a nawet do prawdziwej radości.

Posiadanie kalendarza to znak, iż Twoje rzeczywiste życie jest doskonale zorganizowane i dzięki temu możesz cieszyć się poczuciem stabilizacji.

Gdy we śnie wyrzucasz stary kalendarz, zapowiada to dla Ciebie poprawienie się Twojej sytuacji i zakończenie złej passy, obfitującej w kłopoty, jakie ostatnio stały się Twoim udziałem.

Czytanie kalendarza to znak, iż z wielkim opóźnieniem dotrą do Ciebie jakieś ważne informacje, najprawdopodobniej mające bezpośredni związek z Twoją osobą.

Przeglądanie kalendarza zapowiada dla Ciebie gorszą passę, podczas której będziesz musiał zmierzyć się z wieloma problemami i trudnościami.

Jeśli we śnie niszczysz kalendarz, zapowiada to, że uda Ci się uniknąć niebezpieczeństwa, które zagrażało Ci od dawna i którym bardzo się przejmowałeś.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kalendarz w senniku.

1 sen

  1. aleks

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.