K

Sennik Kalafior

Znaczenie snu kalafior

Znaczenie snu kalafior

Gdy we śnie sadzisz kalafiory, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś nie bał się walczyć o coś, na czym bardzo Ci zależy, gdyż są wielkie szanse, że uda Ci się to zdobyć.

Jedzenie kalafiora oznacza, iż nie wiesz, że w jakiś sposób sam sobie szkodzisz i musisz dokładnie zastanowić się nad swoją bieżącą sytuacja, by to sobie uświadomić i móc tego zaprzestać.

Przyrządzanie kalafiora oznacza, iż dobrze zarządzasz swoimi sprawami i jesteś zadowolony z sytuacji, jaką sobie wypracowałeś.

Gdy śnią Ci się dorodne kalafiory, jest to znak, iż poprawi się Twoje zdrowie jeśli obecnie masz jakieś problemy bądź też czeka Cię ogólnie pojmowana pomyślność.

Marne lub usychające kalafiory oznaczają dla Ciebie jakieś problemy ze zdrowiem.

Jeśli śnisz, że dostajesz od kogoś kalafior, oznacza to, iż ktoś niespodziewanie udzieli Ci wsparcia w jakiejś ważnej dla Ciebie sprawie i będzie to miało dla Ciebie wielkie znaczenie.

Kupno kalafiora oznacza, że musisz wymyślić jakiś sposób, jak zaprowadzić ład i harmonię w swojej rodzinie, bo na razie panująca sytuacja daleka jest od doskonałości.

Podlewanie i pielęgnowanie kalafiora oznacza, iż podświadomie zdajesz sobie sprawę z tego, że zaniedbujesz swoje zdrowie i stanowczo powinieneś to zmienić.

Niszczenie i deptanie kalafiora to sygnał, iż swoimi działaniami szkodzisz swemu zdrowiu bądź uniemożliwiasz sobie osiągnięcie szczęścia.

Gdy we śnie widzisz kogoś niszczącego kalafiory, oznacza to, iż ktoś może zagrozić Twojemu szczęściu albo zdrowiu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kalafior w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.