K

Sennik Kaktus

Znaczenie snu kaktus

Znaczenie snu kaktus

Jeżeli śni Ci się, że podlewasz kaktusa, jest to znak, iż jesteś miły i życzliwie nastawiony do osób, które tylko udają, że są takie same wobec Ciebie.

Gdy śni Ci się mały kaktus na parapecie, jest to znak od Twojej podświadomości, iż jesteś nadmiernie małostkowy.

Wielki kaktus rosnący w ogrodzie zapowiada, że staniesz się obiektem plotek i złośliwych wypowiedzi.

Jeśli we śnie pokłułeś się kaktusem, oznacza to, iż w jakiejś sprawie musisz zmienić swoje postępowanie i podświadomie doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.

Kupno kaktusa zapowiada, że jeśli nie przemyślisz dokładnie decyzji, jakie musisz teraz podjąć, sprowadzisz na swoją głowę wielkie kłopoty, a może nawet jakieś nieszczęście.

Gdy śni Ci się, że dostałeś od kogoś kaktusa, oznacza to, że znajomość, jaką niedawno nawiązałeś albo dopiero nawiążesz, nie wyjdzie Ci na dobre, a nawet może stać się dla Ciebie przyczyną jakiegoś nieszczęścia.

Jedzenie kaktusów to znak, iż na jawie podejmujesz jakieś działania, które są z góry skazane na porażkę, ale mimo to w głębi serca o tym wiesz, lecz nie chcesz się do tego przyznać sam przed sobą, a tym bardziej – zaprzestać swoich wysiłków.

Gdy we śnie widzisz kwitnącego kaktusa, oznacza to, że trudno będzie Ci doprowadzić do końca jakieś ważne dla Ciebie sprawy.

Ujrzenie usychającego kaktusa to sygnał, iż ludzie w końcu przestaną plotkować na Twój temat i Cię pomawiać.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kaktus w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.