Sennik Kakao

Znaczenie snu kakao

Znaczenie snu kakao

Gdy śni Ci się, że pijesz kakao, jest to znak, iż niebawem w Twoim życiu będzie miało miejsce jakieś niedobre wydarzenie, po którym poczujesz się smutny i rozgoryczony.

Jeśli we śnie widzisz kakaowiec, zapowiada to dla Ciebie nawiązanie znajomości z obywatelem jakiegoś innego państwa.

Gdy śni Ci się, że robisz dla siebie kakao, jest to sygnał, iż jeśli podejmiesz w jakiejś sprawie niewłaściwą decyzję, pociągnie to za sobą szereg złych konsekwencji.

Jeśli robisz kakao dla kogoś, jest to znak, iż sprawisz komuś wielka przykrość, na tyle, że doprowadzisz tę osobę do łez.

Kupowanie kakao w restauracji oznacza, iż musisz dokładniej zastanowić się nad jakimś przedsięwzięciem, w które zamierzasz się zaangażować, ponieważ będzie to miało wielkie znaczenie dla Twojej przyszłości – od Ciebie zależy, czy dobre, czy złe będą to skutki.

Kupowanie kakao w sklepie to sygnał od Twojej podświadomości, byś na razie zawiesił plany wprowadzenia jakichś poważniejszych zmian w swoim życiu zawodowym, gdyż teraz nie jest do tego dobry moment i możesz sobie tylko zaszkodzić.

Słodzenie kakao zapowiada, że zdołasz uporać się z jakimiś problemami, które od jakiegoś czasu utrudniają Ci życie.

Jeśli śni Ci się, że pijesz przygotowane przez kogoś kakao, oznacza to, iż któraś z najbliższych Ci osób może stać się przyczyną Twojego smutku.

Jeżeli we śnie umawiasz się z kimś na spotkanie przy kakao, jest to znak, iż realizacja Twych planów nie uda Ci się i stanie się dla Ciebie wielkim rozczarowaniem.

Podobne sny

  • KomendaKomenda Gdy we śnie wydajesz komuś komendy, zapowiada to dla Ciebie bliżej niezidentyfikowane kłopoty, które niebawem mogą zagościć w Twoim życiu, wprowadzając w nie duże zamieszanie. Jeśli […]
  • SiłowniaSiłownia Kiedy śni Ci się, że ćwiczysz na siłowni, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś zaczął bardziej dbać o swoje ciało. Jeśli we śnie jesteś trenerem na siłowni, zapowiada to, że […]
  • ŻołnierzŻołnierz Symbol ten może stanowić sygnał od Twej podświadomości, byś postarał się bardziej podporządkować powszechnie obowiązującym normom. Jeśli śni Ci się, że jesteś żołnierzem, wieszczy […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top