K

Sennik Kajdanki

Znaczenie snu kajdanki

Znaczenie snu kajdanki

Jeśli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, iż w realnym życiu odczuwasz wielkie napięcie nerwowe, z którym nie jesteś w stanie skutecznie sobie poradzić.

Gdy we śnie widzisz kajdany, jest to znak, iż przez swą niedyskrecję i skłonność do wygadywania cudzych sekretów sprowadzisz na swoją głowę kłopoty i będzie Ci wstyd.

Jeśli widzisz kogoś zakutego w kajdany, oznacza to, iż uda Ci się unieszkodliwić ludzi, którzy są do Ciebie negatywnie nastawieni i być może gotowi byli Ci w jakiś sposób zaszkodzić.

Noszenie kajdanków zapowiada, że niebawem spotkasz kogoś, kogo w przeszłości darzyłeś wielkim uczuciem i zrobi to na Tobie ogromne wrażenie. Możesz czuć się tym zaskoczony, gdyż najprawdopodobniej nie myślałeś, że osoba ta jeszcze może wywołać w Tobie takie żywiołowe emocje.

Zrywanie kajdanków oznacza, że uda Ci się skutecznie uniknąć pułapek, jakie zastawili na Ciebie Twoi nieprzyjaciele.

Gdy we śnie zostałeś zakuty w kajdany, jest to znak, iż na jawie żywisz wielką obawę, że ktoś będzie działał na Twoją niekorzyść i dopnie swego, krzywdząc Cię w dotkliwy sposób.

Jeśli śnisz, że to Ty zakuwasz kogoś w kajdany, zapowiada to, iż uda Ci się dogadać z osobami, które od dłuższego czasu starały się działać na Twoją niekorzyść bądź w inny sposób zakończysz te walki, nie odnosząc żadnego szwanku.

Jeżeli w Twoim śnie pojawiają się kajdanki jako gadżet erotyczny, jest to niezawodny sygnał, iż Twoje życie seksualne nie satysfakcjonuje Cię, gdyż jest zbyt nudne i marzysz o jakimś urozmaiceniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kajdanki w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.