K

Sennik Kaganiec

Znaczenie snu kaganiec

Znaczenie snu kaganiec

Ogólnie symbol ten może stanowić dla Ciebie ostrzeżenie ze strony Twojej podświadomości, byś nie obmawiał innych za plecami, gdyż możesz tym sobie znacznie zaszkodzić.

Gdy śni Ci się, że masz założony kaganiec, jest to znak, iż musisz baczniej uważać na wypowiadane przez siebie słowa, gdyż łatwo możesz sprowadzić na swoją głowę kłopoty.

Jeśli zakładasz komuś kaganiec, Twoja podświadomość daje Ci w ten sposób znak, byś zaczął bardziej brać pod uwagę zdanie swych bliskich, a przynajmniej słuchał cierpliwie tego, co mają Ci do powiedzenia.

Jeżeli we śnie kupujesz kaganiec dla psa, jest to sygnał Twoich obaw odnośnie tego, że ktoś może chcieć namieszać w Twoim życiu bądź jakaś osoba wydaje pochopne opinie na Twój temat, a Ty masz świadomość, jak bardzo może Ci to zaszkodzić.

Sprzedawanie kagańca to znak od Twojej podświadomości, byś w końcu przestał martwić się tym, co myślą i mówią na Twój temat ludzie, na których kompletnie Ci nie zależy. Uświadom sobie wreszcie, że Ci, którzy są dla Ciebie ważni, wiedzą, jaki jesteś naprawdę i te oszczerstwa nie są w stanie tego zmienić.

Jeśli śni Ci się, że pogryzł Cię pies w kagańcu, jest to znak, iż niebawem ktoś z Twych bliskich może poważnie zranić Cię wypowiadanymi przez siebie słowami, ale mimo to postaraj się obiektywnie pomyśleć, czy aby na pewno osoba ta nie ma racji, bez względu na to, w jak przykry sposób przekazała Ci tę prawdę.

Gdy śnisz, że robisz kaganiec, jest to znak, iż na jawie bardzo obawiasz się, że ludzie mogą plotkować na Twój temat, być może więc masz coś na sumieniu i nie chcesz, by wyszło to na jaw.

Niszczenie kagańca to znak, iż uda Ci się udowodnić, że plotki, jakie na Twój temat krążą w Twoim otoczeniu, to wyssane z palca bzdury.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Kaganiec w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.