K

Sennik Kaftan bezpieczeństwa

Znaczenie snu kaftan bezpieczeństwa

Znaczenie snu kaftan bezpieczeństwa

Ogólnie symbol ten może stanowić dla Ciebie ostrzeżenie dotyczące tego, iż Twoi wrogowie stale są czujni i tylko czekają, kiedy powinie Ci się noga, by wykorzystać ten moment i zepchnąć Cię na samo dno.

Jeśli we śnie widzisz kaftan bezpieczeństwa, jest to znak, iż na jawie grozi Ci jakieś bliżej niezidentyfikowane niebezpieczeństwo.

Zakładanie kaftana bezpieczeństwa oznacza, iż sam na własne życzenie ściągasz na swoją głowę jakieś kłopoty.

Gdy we śnie widzisz kogoś w kaftanie bezpieczeństwa, jest to dla Ciebie pozytywny znak, zapowiadający, że odniesiesz zwycięstwo nad swoim wrogiem.

Jeśli śni Ci się, że szyjesz kaftan bezpieczeństwa, oznacza to, iż pragniesz się na kimś za coś zemścić, jednak możesz odnieść skutek odwrotny do zamierzonego bądź sam sobie zaszkodzić.

Kradzież kaftanu bezpieczeństwa to sygnał, iż w rzeczywistym życiu chcesz komuś wyrządzić jakąś krzywdę, ale sen ten jest najlepszym dowodem na to, że jeszcze się wahasz, być może tylko na poziomie podświadomości, gdyż tego typu zachowania nie są w Twoim stylu.

Gdy we śnie wyswabadzasz się z kaftanu bezpieczeństwa, jest to zapowiedź tego, iż uda Ci się uniknąć jakiegoś grożącego Ci niebezpieczeństwa.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kaftan bezpieczeństwa w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.