K

Sennik Kafelki

Znaczenie snu kafelki

Znaczenie snu kafelki

Gdy śni Ci się, że kupujesz kafelki, oznacza to, że musisz jeszcze raz dokładnie przemyśleć decyzję, jaką zamierzasz podjąć, bowiem jest to zbyt ważna sprawa, byś potraktował ją tak powierzchownie.

Sprzedawanie kafelków zapowiada, że wreszcie uda Ci się uporać z jakimś problemem, który od jakiegoś czasu ogromnie dawał Ci się we znaki.

Jeśli we śnie poślizgnąłeś się na kafelkach, może to oznaczać, że wkrótce ulegniesz wypadkowi, najprawdopodobniej podczas wykonywania swych obowiązków zawodowych.

Gdy we śnie widzisz kruszące się kafelki, jest to ostrzeżenie, byś zachował większą niż zwykle ostrożność w pracy.

Piękne, nowe kafelki pojawiające się w Twoim śnie oznaczają pomyślność w jakimś ważnym dla Ciebie przedsięwzięciu, z zamiarem zaangażowania się w które nosisz się już od dawna. Musisz jednak wiedzieć, że jeśli będziesz działać niecierpliwie i pochopnie, ławo możesz zaprzepaścić swoją szansę powodzenia.

Jeśli śni Ci się, że układasz kafelki, jest to znak, że będziesz musiał uporać się z jakimś skomplikowanym zadaniem, które będzie od Ciebie wymagało wielkiego wysiłku i jeszcze większej koncentracji.

Niszczenie kafelków to znak, że uda Ci się uchronić od jakiegoś niebezpieczeństwa, które zagrażało Ci już od dłuższego czasu.

Wymienianie kafelków na nowe to znak, że wkrótce w Twoim życiu zawodowym zajdą znaczące zmiany.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kafelki w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.