K

Sennik Kadzidło (woda święcona)

Znaczenie snu kadzidło

Znaczenie snu kadzidło

Jeśli we śnie rozdajesz kadzidło, jest to znak, iż na jawie otaczają Cię ludzie, którzy chętnie darzą Cię komplementami, ale tylko po to, by Ci się w jakimś kreślonym celu przypodobać, więc nie możesz ich słów brać za dobrą monetę.

Palenie kadzidła to znak, że na jawie brakuje Ci wyraźnego autorytetu i wzoru do naśladowania.

Jeżeli okadzasz kogoś kadzidłem we śnie, oznacza to, że podziwiasz jakichś ludzi na jawie, ale być może całkiem niepotrzebnie masz w stosunku do nich jakieś kompleksy bądź wyolbrzymiasz ich zasługi.

Jeśli we śnie skrapiasz kogoś wodą święconą, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że zanadto zajmujesz się sprawami innych ludzi, angażując w nie zbyt wiele swojego czasu i energii, podczas gdy Twoje własne sprawy leżą odłogiem.

Jeżeli śni Ci się, że kupujesz kadzidło, jest to znak, iż na jawie jest ktoś, komu bardzo chcesz się przypochlebić, ale zabierasz się za to zupełnie nieodpowiednio, więc najprawdopodobniej zmarnujesz na to tylko czas, a i tak nie osiągniesz swego celu.

Jeśli we śnie widzisz kogoś kupującego kadzidło, jest to znak, iż w realnym życiu jakaś osoba bardzo Ci pochlebia, ale najprawdopodobniej nie robi tego z czystymi intencjami, dlatego musisz na nią uważać.

Picie wody święconej to znak, iż bardzo zależy Ci, by imponować ludziom ze swego otoczenia i chwytasz się po temu różnych środków, choć tak naprawdę niczym nie możesz na ich tle zabłysnąć, przynajmniej na razie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kadzidło (woda święcona) w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.