K

Sennik Kadź, beczka

Znaczenie snu kadź

Znaczenie snu kadź

Gdy śni Ci się, że widzisz albo niesiesz pełną beczkę, jest to znak, że wkrótce uda Ci się zarobić sporą sumę pieniędzy.

Ujrzenie i niesienie pustej beczki zapowiada dla Ciebie straty materialne.

Jeśli we śnie kupujesz beczkę, jest to znak, że jeśli wykażesz się na gruncie zawodowym odpowiednim stopniem kreatywności i pracowitości, umocnisz swoją pozycję w pracy i Twoje sprawy zaczną się zdecydowanie lepiej prezentować.

Gdy we śnie otwierasz beczkę, oznacza to, iż na jawie liczysz, że zyskasz sporo na jakiejś sprawie, jednak najprawdopodobniej Twoje oczekiwania są mocno zawyżone i jeśli ich nie zweryfikujesz odpowiednio do sytuacji, czeka Cię wielkie rozczarowanie.

Jeśli sprawdzasz zawartość beczki, zwiastuje to dla Ciebie jakąś niespodziankę, najprawdopodobniej przyjemną, ze strony, z której zupełnie się czegoś takiego nie spodziewasz.

Jeżeli śni Ci się, że siedzisz w beczce, jest to znak, że zaangażujesz się w intratne przedsięwzięcie biznesowe i słusznie będziesz z siebie bardzo zadowolony.

Gdy we śnie widzisz jakiegoś człowieka wychodzącego z beczki, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, że ktoś zamierza działać na Twoją niekorzyść i pomieszać Ci szyki, zwłaszcza jeśli chodzi o Twoje sprawy zawodowe.

Jeżeli śni Ci się, że ukrywasz się w beczce przed grożącym Ci niebezpieczeństwem, jest to znak, iż mylisz się co do tego, że pieniądze są w stanie dać Ci szczęście i na pewno prędzej czy później zdasz sobie z tego sprawę i zweryfikujesz swoje poglądy na ten temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kadź, beczka w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.