K

Sennik Kabriolet

Znaczenie snu kabiolet

Znaczenie snu kabiolet

Gdy śni Ci się, że wsiadasz do kabrioletu, zapowiada to dla Ciebie radość i szczęście, których możesz spodziewać się w swoim życiu już niebawem.

Jazda kabrioletem oznacza, iż jesteś na dobrej drodze do sukcesu i jeśli tylko na jakimś etapie nie zdecydujesz się z niej zboczyć, zawiedzie Cię ona prosto na szczyt, o którym marzysz.

Jeśli śnisz, że kierujesz kabrioletem, jest to znak, że uda Ci się osiągnąć swe cele z takimi trudnościami lub bez nich, jak przebiegła w Twoim śnie jazda.

Gdy we śnie podziwiasz kabriolet, jest to sygnał, iż marzenia, jakie żywisz na jawie, zwłaszcza te dotyczące wielkiego bogactwa, są na razie poza Twoim zasięgiem, choć być może kiedyś się to zmieni i dostaniesz to, czego teraz pragniesz.

Jeśli śnisz, że w jakiś sposób krytykujesz kabriolet, jest to znak, iż nie wierzysz w to, że możesz być całkiem szczęśliwy i nawet jeśli przez jakiś czas tak się czujesz, to od razu oczekujesz, że to szybko minie.

Kupno kabrioletu to znak szansy, jaką los stawia przed Tobą, a jeśli z niej umiejętnie skorzystasz, uda Ci się zrealizować jakieś swoje ważne marzenie.

Sprzedaż kabrioletu sygnalizuje, iż na jawie, być może tylko podświadomie, obawiasz się, że ktoś z Twego najbliższego otoczenia może szykować na Ciebie jakiś podstęp bądź w inny sposób chcieć Cię oszukać.

Jeśli we śnie ktoś kradnie Ci kabriolet, oznacza to, że na jawie ktoś chce zaszkodzić Twojemu szczęściu i musisz mieć się na baczności, by do tego nie dopuścić.

Wypadek w kabriolecie to znak, iż podążasz nieodpowiednią dla siebie ścieżką i jeśli z niej nie zrezygnujesz, prędzej czy później sprowadzisz na swoją głowę kłopoty, które mogą być poważne.

Jeśli we śnie zostałeś potrącony przez kabriolet, oznacza to, że ktoś mocno namiesza w Twoim życiu, celowo bądź całkiem przez przypadek i przez działania tej osoby będziesz mieć wielkie kłopoty, ale nie wiadomo, której dziedziny Twojego życia może dotyczyć owa przepowiednia.

[Głosów:1    Średnia:3/5]
Ocena znaczenia snu Kabriolet w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.