K

Sennik Kabina okrętowa

Znaczenie snu kabina okrętowa

Znaczenie snu kabina okrętowa

Jeśli śni Ci się, że jesteś w kabinie okrętowej, zwiastuje to dla Ciebie nieporozumienia na tle rodzinnym i kłótnie w domu.

Urządzanie kabiny okrętowej to sygnał, byś zaczął z wolna przygotowywać się do zmian, jakie niebawem zajdą w Twoim życiu. Konieczne jest, byś był na to odpowiednio przygotowany, gdyż wszystko wskazuje na to, że będą one bardzo duże i może zaprowadzą w Twoim życiu ogromne zamieszanie.

Jeżeli we śnie śpisz w kabinie okrętowej, jest to znak, iż powinieneś rozkoszować się spokojem, jaki teraz ma miejsce w Twoim życiu, gdyż wkrótce sytuacja ta diametralnie się zmieni, bo czeka Cię wielka kłótnia i raczej nie możesz się przed tym uchronić, niemniej powinieneś mieć sytuację pod kontrolą.

Jeśli we śnie widzisz kogoś wchodzącego do kabiny okrętowej, jest to znak, iż niebawem jakaś osoba zacznie wtrącać się w Twoje sprawy i musisz na nią uważać jeśli nie chcesz, by w nich namieszała.

Gdy jesteś uwięziony w kabinie okrętowej, oznacza to, iż w realnym życiu znajdujesz się w jakiejś bardzo trudnej sytuacji, z której na razie nie widzisz wyjścia i powinieneś zgłosić się do kogoś po pomoc, gdyż sam możesz sobie nie poradzić.

Kabina okrętowa pozbawiona okien może stanowić zwiastun czekającej na Ciebie pułapki.

Kabina okrętowa zalewana przez wodę oznacza, iż masz szansę uporać się ze swymi kłopotami.

Jeśli we śnie urządzasz przyjęcie w kabinie okrętowej, oznacza to, iż uda Ci się zachować optymizm i będziesz z nadzieją patrzył w przyszłość mimo tego, że los Cię ostatnio nie rozpieszcza i w najbliższej przyszłości raczej się to nie zmieni.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Kabina okrętowa w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.