J

Sennik Jajko

Znaczenie snu jajko

Znaczenie snu jajko

Jeżeli widzisz lub masz jajko we śnie, jest to zapowiedź zgody na łonie rodziny i ciepła rodzinnego, jakiego doświadczysz w najbliższym czasie.

Gdy we śnie znajdujesz jajko, jest to znak, iż tkwisz w szczęśliwym, trwałym związku bądź wkrótce się w taki zaangażujesz i najprawdopodobniej szybko zostanie on usankcjonowany prawnie.

Jeśli śnisz, że widzisz bardzo duże jajko lub trzymasz je w dłoni, jest to znak, iż wkrótce w Twoim życiu będzie miało miejsce jakieś pozytywne dla Ciebie wydarzenie.

Gdy widzisz, jak kura znosi jajko, oznacza to, iż wkrótce dowiesz się jakichś pomyślnych wiadomości.

Jedzenie jajka to znak, iż nie będziesz już musiał martwić się o stan swego budżetu, gdyż Twoja sytuacja finansowa znacząco się poprawi.

Piękne czekoladowe jajko oznacza, iż wkrótce nawiążesz znajomość z wyjątkową osobą, która zachwyci Cię swoją powierzchownością, ale najprawdopodobniej będzie to tylko uwodziciel i nie będziesz miał dla niego wielkiego znaczenia.

Kolorowe jajka to zwiastun jakichś wielkich trosk i problemów.

Czerwone jajko to zapowiedź pożaru, śmierci w Twym najbliższym otoczeniu bądź konfliktu, jaki podzieli Ciebie i Twego przyjaciela.

Żółte jajko zapowiada chorobę, niekoniecznie dla Ciebie, ale na przykład dla kogoś z Twego najbliższego otoczenia – rodziny bądź przyjaciół.

Gdy śnisz, że widzisz, jak jajka upadają na ziemię, oznacza to, iż pokłócisz się z kimś i zostaniesz obiektem plotek w swoim otoczeniu.

Zgniłe jajko oznacza, iż z jakiegoś powodu stracisz dobrą reputację, jaką obecnie się cieszysz.

Gdy we śnie otwierasz jajko i widzisz w nim pisklę, jest to znak, iż w najbliższym czasie Twoim udziałem staną się wielkie zyski, być może za sprawą jakiejś wygranej.

Jeśli widzisz wykluwające się pisklę, jest to zapowiedź jakiegoś wydarzenia, które będzie miało pozytywny wpływ na całą Twoją rodzinę i wszystkim wam przyniesie poprawę waszej sytuacji.

Gdy we śnie obrzucasz kogoś zgniłymi jajkami, oznacza to, iż na jawie obecnie wyrządzasz komuś jakąś krzywdę, ale wkrótce się to na Tobie zemści i będzie to dla Ciebie sroga nauczka.

Gdy sam jesteś obrzucany jajkami, zapowiada to dla Ciebie jakieś problemy bądź ostrzega, że wkrótce staniesz się obiektem czyichś prześladowań.

Jeżeli we śnie przyrządzasz potrawę z jajek, jest to znak, iż jakiś ciekawy człowiek złoży Ci interesującą propozycję.

Potrawa z zepsutych jajek oznacza, iż wkrótce w Twojej rodzinie będzie miała miejsce wielka kłótnia.

Kupowanie jajek to znak, iż czekają Cię jakieś bliżej nieokreślone korzyści.

Jajka gotowane zapowiadają dla Ciebie radość i szczęście.

Jajka ptasie znajdujące się w gnieździe to zwiastun poprawienia się Twojej sytuacji finansowej, najprawdopodobniej na skutek sporego zastrzyku gotówki.

Jajka ptasie z wyklutymi z nich pisklętami to zwiastun nieszczęść i niepomyślności.

Jajko z dwoma żółtkami może zapowiadać dla Ciebie bądź kogoś z Twego najbliższego otoczenia ciążę bliźniaczą.

Gdy śni Ci się omlet, jest to znak, iż w najbliższym czasie zachorujesz bądź z innego powodu będziesz miał nienajlepsze samopoczucie.

Jeśli śnisz, że przez przypadek rozbijasz jajko, może to zapowiadać zniszczenie czegoś, na czym bardzo Ci zależało bądź poronienie ciąży.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
Ocena znaczenia snu Jajko w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.