H

Sennik HotelZnaczenie snu hotel

Znaczenie snu hotel

Gdy śni Ci się, że widzisz hotel, jest to znak, iż będziesz musiał ukrywać to, co czujesz, by nie dowidzieli się o tym ludzie z Twojego otoczenia.

Jeśli we śnie jesteś w hotelu, oznacza to, iż z jakiegoś powodu źle czujesz się z samym sobą i nie akceptujesz swojej osobowości lub wyglądu zewnętrznego.

Praca w hotelu zapowiada poprawienie się Twej sytuacji zawodowej dzięki temu, że w krótkim czasie znajdziesz lepszą posadę niż dotychczasowa.

Jeśli we śnie mieszkasz w hotelu, zapowiada to dla Ciebie wygodne, dostatnie życie, obfitujące w radosne wydarzenia i liczne przyjemności.

Gdy śnisz, że szukasz hotelu, jest to zapowiedź problemów na łonie rodziny, które już niebawem staną się Twoim udziałem.

Kiedy śnisz o korytarzu w hotelu, oznacza to, iż nawiążesz znajomość z kimś bogatym i wpływowym i będziesz miał z tego wymierne korzyści.

Jeśli we śnie widzisz siebie w hotelowym foyer, jest to znak, iż chciałbyś poznać i zbliżyć się do kogoś możnego i bogatego, by mieć z tej znajomości konkretne korzyści i szukasz dla siebie takich znajomych.

Jeżeli śni Ci się, że jesteś właścicielem hotelu, oznacza to, iż wiele w życiu osiągniesz i wszystko to będziesz zawdzięczał wyłącznie własnym niestrudzonym wysiłkom i pracy.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Hotel w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.