H

Sennik HerbataZnaczenie snu herbata

Znaczenie snu herbata

Gdy we śnie widzisz, parzysz lub pijesz herbatę, jest to znak, iż będziesz musiał wykazać się wielką cierpliwością w najważniejszej dla Ciebie obecnie sprawie, gdyż przyspieszanie biegu wydarzeń na pewno nie wyjdzie Ci na dobre.

Jeśli śni Ci się, że pijesz słabą herbatę, oznacza to, iż powinieneś zrewidować swoje kontakty ze znajomymi, bo być może z jakiegoś powodu powinieneś dokonać w nich zmian.

Gdy pijesz gorzką herbatę, jest to znak, iż na jawie masz fatalne samopoczucie i nie lepszą formę, gdyż mało ostatnio wypoczywałeś i nadmiernie forsowałeś swój organizm.

Picie aromatycznej herbaty zapowiada dla Ciebie przyjemności, związane głównie z ożywieniem się Twojego życia towarzyskiego oraz nawiązaniem nowych, sympatycznych znajomości.

Jeśli śni Ci się, że kupujesz herbatę, jest to sygnał, iż powinieneś bardziej o siebie zadbać, nie tylko o swoje zdrowie, ale bardziej kompleksowo, gdyż od dawna ogólnie się zaniedbujesz.

Gdy we śnie rozlałeś herbatę, zapowiada to jakieś trudności na łonie rodziny, ale na pewno nie będą to poważne problemy, więc nie masz się czym martwić.

Kiedy częstujesz kogoś herbatą, zapowiada to dla Ciebie w najbliższym czasie bardzo miłe chwile.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Herbata w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.