G

Sennik GrzybZnaczenie snu grzyb

Znaczenie snu grzyb

Jeśli symbol ten pojawia się w Twoim śnie, może to oznaczać, iż na jawie ktoś bardzo Cię pociąga, ale nie powinieneś ulegać tej pokusie, gdyż nie może się to dla Ciebie dobrze skończyć.

Kiedy śni Ci się, że widzisz grzyba, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że nie powinieneś zbytnio szafować swoim zaufaniem i musisz uważać, kogo nim obdarzasz, bowiem ludzie, których niesłusznie uznasz za swych przyjaciół, mogą przyczynić się do Twoich kłopotów.

Jeśli śnisz, że widzisz grzyba jadalnego, oznacza to, iż wkrótce nawiążesz nowe kontakty towarzyskie z osobami bardzo wpływowymi, mimo iż na początku nie będziesz zdawał sobie sprawy z ich potęgi.

Trujący grzyb oznacza, iż w najbliższym czasie Twojemu wrogowi uda się sprowadzić Cię na manowce i będzie to w znacznej mierze wynik Twojej nieostrożności.

Jeżeli śni Ci się, że zbierasz grzyby, jest to pozytywny zwiastun, zapowiadający, że uda Ci się znaleźć szczęście, ale by było to możliwe, musisz znaleźć jakieś odosobnione miejsce, gdzie będziesz miał spokój i będziesz mógł wreszcie być sobą.

Kupowanie grzybów to sygnał, iż musisz bardziej dbać o swoje zdrowie, gdyż możesz być zagrożony jakimiś problemami w te materii.

Jedzenie grzybów zapowiada dla Ciebie pomyślność na najbliższą oraz dalszą przyszłość.

Kiedy śni Ci się, że przez pomyłkę zjadłeś trującego grzyba, jest to dla Ciebie ostrzeżenie przed grożącym Ci niebezpieczeństwem, którego jednak jesteś w stanie uniknąć jeśli będziesz się mieć na baczności.

Jeśli śnisz, że suszysz grzyby, jest to sygnał, iż Twoje plany są niemożliwe do zrealizowania, gdyż za wysoko stawiasz sobie poprzeczkę.

Gdy we śnie widzisz suszone grzyby, jest to zwiastun czekającej Cię dalekiej podróży.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Grzyb w senniku.

2 komentarze

    • Sent

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.