G

Sennik GruszkaZnaczenie snu gruszka

Znaczenie snu gruszka

Jeżeli we śnie widzisz gruszkę, jest to jak najlepszy znak, zapowiadający, że w Twej najbliższej przyszłości nie zabraknie powodów do radości, zatem kompletnie nie musisz się martwić o to, co w najbliższym czasie przyniesie Ci los.

Kiedy śnisz, że jesz gruszkę, jest to znak, iż nadejdą dla Ciebie trudne czasy z tego względu, iż będziesz musiał wspiąć się na wyżyny swej siły woli, by pokonać słabości, jakie odczuwasz. Czasami symbol ten może też zapowiadać dla Ciebie żałobę.

Gdy we śnie jesz słodką gruszkę, oznacza to, iż znajdujesz się obecnie w harmonijnym i w pełni szczęśliwym związku, a jeśli teraz tak nie jest, to na pewno wkrótce zawrzesz taki związek i znajdziesz w nim szczęście.

Dobra gruszka wróży szczęśliwe małżeństwo, jeśli nie dla Ciebie, to dla kogoś z Twoich bliskich – rodziny lub przyjaciół.

Dojrzała gruszka jest symbolem szczęśliwego życia bez większych trosk.

Jeśli śnisz, że pieczesz gruszkę, jest to zapowiedź, iż czeka Cię bardzo pomyślny okres w życiu, w którym na pewno nie będziesz miał na co narzekać.

Robaczywa gruszka to zły znak, zapowiadający, że rozstaniesz się z kimś, kto jest dla Ciebie ważny, padniesz ofiarą czyjegoś niecnego podstępu bądź z innego powodu będziesz odczuwał wielki smutek.

Gdy we śnie widzisz rosnącą gruszę, oznacza to, iż związek, w jakim obecnie się znajdujesz, dojrzewa i stale ewoluuje.

Grusza kwitnąca bądź owocująca oznacza, iż wkrótce otrzymasz jakąś bardzo dobrą, radosną wiadomość, która będzie miała pozytywny wpływ na całe Twoje przyszłe życie.

Gdy we śnie trzęsiesz gruszą, jest to zwiastun ogólnie pojmowanego życiowego powodzenia.

Grusza przed zbiorem zapowiada wielkie powodzenie w interesach, jakie prowadzisz.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Gruszka w senniku.

2 komentarze

  1. Dziwna sytuacjaq
  2. Jolanta

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.