G

Sennik GrotaZnaczenie snu grota

Znaczenie snu grota

Jeżeli śni Ci się, że widzisz grotę, jest to znak, iż na jawie jesteś zamknięty w sobie i nawiązywanie nowych kontaktów towarzyskich sprawia Ci sporo trudności.

Gdy śni Ci się, że wchodzisz do groty, jest to znak, że Twoje dochody powiększą się, przez co Twoja sytuacja finansowa ulegnie znaczącej poprawie.

Grota skalna to ostrzeżenie, byś miał się na baczności i nie dał się wplątać w jakieś tarapaty, gdyż potem będzie Ci trudno się z nich wydostać.

Jeśli widzisz źródło w grocie, oznacza to powrót do zdrowia bądź duchowe oczyszczenie, jakiego już niebawem doznasz.

Rozbudowana grota z piętrami i licznymi przejściami może zapowiadać dla Ciebie schorzenia układu pokarmowego bądź być symbolem jakiegoś przeżycia, z którym niedawno się zetknąłeś i było to dla Ciebie bardzo trudne doświadczenie, z którym do tej pory się nie uporałeś wewnętrznie.

Jeśli we śnie jesteś uwięziony w grocie, oznacza to, iż na jawie masz wielkie problemy zdrowotne, związane z układem pokarmowym. Może to także oznaczać, iż Twoja rodzina czy też otoczenie, w jakim żyjesz, ogromnie Cię ograniczają, na tyle, że czujesz się, jakbyś był czyimś więźniem.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Grota w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.