G

Sennik GóraZnaczenie snu góra

Znaczenie snu góra

Gdy symbol ten pojawia się w Twoim śnie, jest to dla Ciebie znak, iż trudności, z jakimi obecnie zmagasz się na jawie, nie są wcale tak trudne do przezwyciężenia, jak być może Ci się wydaje i jeśli się tylko postarasz, na pewno uda Ci się uporać ze wszystkimi problemami.

Jeśli śnisz, że wspinasz się na górę, jest to znak, że czeka Cię wiele utrudnień i problemów, ale jeśli uda Ci się je pokonać, będziesz mieć wielkie powody do radości i będziesz mógł z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Gdy we śnie idziesz pod górę z przewodnikiem, jest to dla Ciebie sygnał, iż na jawie masz jakiegoś opiekuna, nawet jeśli nie do końca zdajesz sobie z tego sprawę. Postaraj się odkryć, kto to jest jeśli obecnie tego nie wiesz, a potem zastosuj się do wszystkich rad owego człowieka, a na pewno wyjdzie Ci to tylko na dobre.

Jeśli śnisz, że zdobywasz szczyt, oznacza to, że wkrótce uda Ci się osiągnąć coś, nad czym od dawna pracowałeś i na czym Ci mocno zależało.

Schodzenie z góry oznacza, że po wielkim wysiłku czeka Cię zasłużony odpoczynek i wreszcie zaczniesz zbierać owoce swojej ciężkiej pracy.

Jeśli we śnie siedzisz na górze, jest to znak, że osiągnąłeś wystarczający poziom rozwoju wewnętrznego, przynajmniej na jakiś czas, i teraz powinieneś poprzestać na tym, by dojść do odpowiednich wniosków.

Spadanie z góry to symbol rozczarowania, jakiego wkrótce doświadczysz, a jeśli symbolowi temu towarzyszy krew, jest to znak, że w wyniku jakiegoś wyjątkowo niepomyślnego dla Ciebie wydarzenia znajdziesz się w ogromnie trudnej sytuacji życiowej.

Chwiejąca się góra oznacza, że staniesz się obiektem niechęci w swoim otoczeniu i być może nawet będziesz prześladowany przez swoich towarzyszy.

Góra zionąca ogniem i dymem zapowiada dla Ciebie jakieś bliżej nieokreślone niebezpieczeństwo, niekoniecznie fizyczne.

Góra z zamkiem na szczycie zapowiada, że nadchodzą dla Ciebie lepsze czasy pod względem ekonomicznym i nie będziesz musiał już martwić się o pieniądze.

Góra z ruinami zamku to znak, iż w głębi duszy bardzo obawiasz się starości i czujesz, że ten etap Twojego życia zbliża się do Ciebie wielkimi krokami.

Góra lodowa to znak, że czeka Cię w życiu ważna próba i jeśli nie będziesz bał się zaryzykować, na pewno odniesiesz w niej zwycięstwo.

Góra wulkaniczna oznacza, że jeśli masz na jawie jakiś problem, powinieneś poprosić o wsparcie przyjaciela, gdyż wtedy na pewno uda Ci się pokonać wszelkie trudności.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Góra w senniku.

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.