G

Sennik GarbatyZnaczenie snu garbaty

Znaczenie snu garbaty

Garbata osoba pojawiająca się we śnie to symbol bogaty w znaczenia. Może na przykład oznaczać, że na jawie zmagasz się z jakimś metaforycznym ciężarem, który dźwigasz, mimo iż nie powinno to mieć miejsca, gdyż nie zasłużyłeś na takie problemy. Może to być też znak od Twojej podświadomości, że powinieneś pozbyć się ciężaru, który tak Cię uwiera, a wtedy staniesz się wolny i pozbawiony ograniczeń, więc będziesz mógł zacząć nowe życie.

Jeśli śni Ci się, że widzisz garbatego człowieka, jest to znak, że ktoś z Twego otoczenia tylko udaje, że jest Ci życzliwy, a tak naprawdę knuje poza Twoimi plecami i bardzo się stara, by Ci zaszkodzić. Może to być również ostrzeżenie mówiące, że wkrótce będziesz musiał bronić się przed kimś bliskim, kto zaatakuje Cię bardzo agresywnie, więc musisz być na to przygotowany, by nie dać się zaskoczyć.

Gdy we śnie rozmawiasz z garbatym człowiekiem, jest to sygnał, iż w Twoim bliskim otoczeniu jest ktoś, na kim zawsze możesz polegać, bo osoba ta na pewno nie zawiedzie Cię, bez względu na okoliczności.

[Głosów: 0   Average: 0/5]
Ocena znaczenia snu Garbaty w senniku.

1 sen

  1. kasandra II

Sennik : dodaj swój sen

Opisz poniżej swój sen związany z tym symbolem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.