Sennik Figi

Znaczenie snu figi

Znaczenie snu figi

Kiedy we śnie widzisz albo jesz świeże figi, jest to dla Ciebie bardzo pozytywny znak, zapowiadający, że dzięki posiadanym rozległym kontaktom towarzyskim będziesz w stanie osiągnąć wielki sukces.

Jedzenie słodkich fig zapowiada dla Ciebie jakieś przyjemne wydarzenia i miłe chwile.

Rosnące figi to również zapowiedź powodzenia, głównie w sferze finansowej i zapowiedź, że nie grożą Ci żadne problemy w związku z tą dziedziną Twojego życia.

Kiedy we śnie widzisz figi suszone, może to być znak, że poniesiesz jakieś straty materialne, ale nie wiadomo, w jakim okolicznościach może to nastąpić.

Zbieranie przez Ciebie fig zapowiada sukces w jakimś konkretnym przedsięwzięciu.

Jeśli śnisz, że otrzymujesz figi od kogoś, oznacza to, że spotkasz się niebawem z przyjaciółmi albo znajomymi.

Listek figowy symbolizuje Twoją niewinność, zaś jeśli śni Ci  się ręka jako listek figowy, może to być ostrzeżenie, że ktoś będzie z Ciebie bardzo złośliwie kpił.

Drzewo figowe to znak, że uda Ci się zatriumfować nad wielkimi żądzami, jakie dotąd odczuwałeś i nie mogłeś się z nimi uporać.

Podobne sny

  • GradGrad Ogólnie symbol ten oznacza, że nie wierzysz w swoje możliwości i może to stać się przyczyną tego, iż doświadczysz wkrótce bardzo wielkich strat, zarówno materialnych, jak i […]
  • LotosLotos Ogółem symbol ten może stanowić nawołanie ze strony Twojej podświadomości do tego, byś nie rezygnował z dalszego zdobywania wiedzy, gdyż może to mieć wielkie znaczenie dla Twojej drogi […]
  • UrlopUrlop Symbol ten może sygnalizować, że na jawie jesteś przemęczony i pilnie potrzebujesz odpoczynku. Jeśli we śnie marzysz o urlopie, jest to sygnał od Twej podświadomości, byś zaczął […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top