Sennik Farbować

Znaczenie snu farbować

Znaczenie snu farbować

Kiedy śnisz o farbowaniu odzieży, jest to zapowiedź szczęśliwego, w pełni udanego małżeństwa, zaś jeśli z jakichś powodów nie możesz tej przepowiedni odnieść do siebie, najprawdopodobniej dotyczy ona kogoś z Twojego najbliższego otoczenia.

Farbowanie włosów jest niepomyślnym znakiem i sygnalizuje, że wkrótce zrobisz coś, z powodu czego staniesz się ogólnym pośmiewiskiem.

Farbowanie jakiegoś materiału jest dla Ciebie sygnałem od Twojej podświadomości, byś zszedł z obłoków na ziemię i zaczął realnie patrzeć na swoją sytuację.

Podobne sny

  • Most zwodzonyMost zwodzony Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, iż niebawem w związku z jakąś sprawą będziesz kompletnie zależny od czyjejś dobrej woli.
  • PojedynekPojedynek Gdy śnisz, że zostałeś wyzwany na pojedynek, jest to znak, że na jawie zagraża Ci wielkie niebezpieczeństwo, być może nawet dotyczące Twojego życia. Jeśli śni Ci się, że zwyciężyłeś […]
  • IgłaIgła Jeśli śni Ci się, że widzisz igłę, jest to znak, iż na jawie ktoś wykaże w stosunku do Ciebie jawną wrogość lub też zacznie Cię jakiś sposób gnębić i prześladować, a Tobie trudno […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top