Sennik Fala

Znaczenie snu fala

Znaczenie snu fala

Jeśli śni Ci się, że kołyszesz się na fali, jest to zapowiedź, iż wkrótce poprawi się Twoje zdrowie fizyczne oraz samopoczucie psychiczne.

Wysoka fala to znak, iż uda Ci się pomyślnie pozałatwiać wszystkie swoje najważniejsze sprawy.

Przejrzysta oznacza, że niebawem odczujesz wielką chęć dalszego uczenia się i zgłębiania swej wiedzy w jakimś kierunku, zaś mętna to przestroga, byś nie robił niczego, czego po jakimś czasie mógłbyś żałować.

Jeśli śnisz, że zalewają Cię fale, może to być sygnał, iż na jawie znajdujesz się w jakiejś ciężkiej sytuacji i związane z nią emocje Cię przerastają.

Piętrzące się fale to znak, iż niebawem przeżyjesz ciężki okres, pełen problemów i silnych emocji.

Fale widziane z daleka są ostrzeżeniem, że powinieneś poważniej podchodzić do związku, w jakim obecnie pozostajesz jeśli nie chcesz, by wkrótce się rozpadł.

Podobne sny

  • SzczęścieSzczęście Kiedy śni Ci się, że masz szczęście, zapowiada to, że staniesz się obiektem jakichś prześladowań. Szczęście w miłości pojawiające się w Twoim śnie zwiastuje niewierność osoby, z […]
  • PaprykaPapryka Gdy we śnie widzisz rosnącą paprykę, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że zachowanie, jakie prezentujesz na jawie, nie przysparza Ci wcale powszechnej sympatii, a wręcz […]
  • GnojówkaGnojówka Gdy śni Ci się, że widzisz gnojówkę albo wpadasz do niej, jest to zapowiedź nieprzyjemności, na jakie będziesz narażony w najbliższym czasie.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top