Sennik Emerytura

Znaczenie snu emerytura

Znaczenie snu emerytura

Jeżeli symbol ten pojawia się w Twoim śnie i nie towarzyszą mu żadne dodatkowe szczegóły, może to być znak, że na jawie jesteś przemęczony i brakuje Ci sił fizycznych oraz wytrzymałości psychicznej i musisz zregenerować utracone zasoby długim odpoczynkiem.

Może to również oznaczać, że bardzo poważnie myślisz o swej przyszłości i jesteś człowiekiem dojrzałym i mądrym.

Jeśli śni Ci się, że dostajesz emeryturę, jest to znak, że na jawie jesteś otoczony życzliwymi Ci ludźmi, którzy darzą Cię przyjaźnią i możesz na nich liczyć w każdej sytuacji.

Gdy widzisz, że ktoś dostaje emeryturę, jest to sygnał, iż obecnie nie powodzi Ci  się za dobrze w sferze zawodowej i powinieneś przedsięwziąć jakieś kroki, by zmienić swoją sytuację na lepsze.

Podobne sny

  • WarząchewWarząchew Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, oznacza to, że Twoi bliscy na jawie całkowicie Cię zdominowali i jesteś kompletnie zależny od ich zdania.
  • ZboczeniecZboczeniec Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że w najbliższym czasie będzie nad Tobą wisieć jakieś niebezpieczeństwo i musisz zachować większą niż do tej […]
  • OpryszczkaOpryszczka Jeśli we śnie widzisz u siebie opryszczkę, oznacza to, że wkrótce będziesz miał jakieś problemy zdrowotne, ale nie powinno to być nic poważnego. Leczenie opryszczki zapowiada dla […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top