Sennik Elegant, elegantka

Znaczenie snu elegant

Znaczenie snu elegant

Jeśli we śnie mężczyzny pojawia się motyw eleganta, jest to dla niego ostrzeżenie, iż na jawie działa on zbyt lekkomyślnie i nie myśli o potencjalnych konsekwencjach swych nieodpowiedzialnych zachowań. Jego podświadomość daje mu poprzez ten sen znak, że powinien być bardziej odpowiedzialny i rozważny, zwłaszcza kiedy musi podjąć jakieś ważne decyzje.

Gdy we śnie kobiety pojawia się elegantka, jest to dla niej ostrzeżenie przed angażowaniem się w znajomości z jakimiś nieodpowiednimi osobami, bowiem może to być przyczyną jej poważnych kłopotów i nieprzyjemności.

Podobne sny

  • RyśRyś Jeżeli we śnie widzisz rysia, jest to znak, że nie uda Ci się wygrać z jakimś przebiegłym człowiekiem. Gdy widzisz rysia siedzącego na drzewie, jest to sygnał od Twojej […]
  • Sen o spadaniuSen o spadaniu Spadanie pojawia się od czasu do czasu we śnie każdego z nas i zwykle budzi to w nas negatywne emocje, gdyż uczucie spadania we śnie jest bardzo nieprzyjemne. Niestety jest to jeden z […]
  • ZimorodekZimorodek Gdy symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że niebawem w Twoim życiu zajdzie jakaś znacząca zmiana, najprawdopodobniej na lepsze.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top