Sennik Elegant, elegantka

Znaczenie snu elegant

Znaczenie snu elegant

Jeśli we śnie mężczyzny pojawia się motyw eleganta, jest to dla niego ostrzeżenie, iż na jawie działa on zbyt lekkomyślnie i nie myśli o potencjalnych konsekwencjach swych nieodpowiedzialnych zachowań. Jego podświadomość daje mu poprzez ten sen znak, że powinien być bardziej odpowiedzialny i rozważny, zwłaszcza kiedy musi podjąć jakieś ważne decyzje.

Gdy we śnie kobiety pojawia się elegantka, jest to dla niej ostrzeżenie przed angażowaniem się w znajomości z jakimiś nieodpowiednimi osobami, bowiem może to być przyczyną jej poważnych kłopotów i nieprzyjemności.

Podobne sny

  • MagnetytMagnetyt Jeżeli we śnie widzisz magnetyt, oznacza to, że staniesz przed szansą znaczącego poprawienia swej sytuacji materialnej i lepiej dla Ciebie będzie, gdy jak najlepiej ją wykorzystasz.
  • KorkociągKorkociąg Gdy we śnie widzisz korkociąg, jest to sygnał od Twojej podświadomości, iż powinieneś podjąć w końcu decyzję dotyczącą tego, że zaczynasz walczyć ze swym nałogiem, bo nawet jeśli teraz […]
  • KrasnoludekKrasnoludek Jeśli śni Ci się, że widzisz krasnoludka, jest to zapowiedź czekających Cię problemów domowych. Jeżeli we śnie jesteś krasnoludkiem, jest to sygnał od Twojej podświadomości, iż na […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top