Sennik Egzekucja (wykonanie wyroku śmierci)

Znaczenie snu egzekucja

Znaczenie snu egzekucja

Jeśli śni Ci się, że przyglądasz się czyjejś egzekucji, jest to znak, że wkrótce uda Ci się pokonać jakiegoś swojego wroga, ale może to również oznaczać, że przysporzysz sobie nowego nieprzyjaciela.

Egzekucja Twego przyjaciela albo jakiejś bliskiej osoby to zapowiedź, iż wkrótce z jakiegoś powodu będziesz musiał rozstać się z kimś, kogo kochasz.

Jeśli we śnie sam dokonujesz egzekucji i widzisz przy tym krew, jest to znak, że uda Ci się zwyciężyć w jakiejś ważnej sprawie, najprawdopodobniej w jakimś sporze czy nawet procesie sądowym.

Egzekucja pozbawiona krwi albo nieudana oznacza, że mimo wielkich wysiłków nie uda Ci się pokonać czy unieszkodliwić swego wroga albo przeciwnika w jakiejś dziedzinie.

Gdy śnisz, że egzekucja jest wykonywana na Tobie i odczuwasz przy tym ból, może to być zapowiedź czekającej Cię w najbliższym czasie choroby.

Bezbolesna egzekucja oznacza zaś, że wkrótce wskutek jakiegoś wydarzenia okryjesz się hańbą.

Podobne sny

  • WoleWole Gdy we śnie widzisz lub masz wole, jest to znak, że niebawem dokonasz jakiegoś dobrego posunięcia, które wyjdzie Ci na korzyść.
  • FarbaFarba Kiedy śnisz w jakimś kontekście o błękitnej farbie, oznacza to, że na jawie nie masz żadnego problemu z dostosowywaniem się do bieżącej sytuacji i dzięki temu jesteś w stanie poradzić […]
  • AutostradaAutostrada Autostrada we śnie symbolizuje zazwyczaj przyszłość osoby śniącej, a od jej wyglądu w głównej mierze zależy to, czy będzie ona dobra, czy zła. Może również zapowiadać wyjazd, głównie w […]

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Top